Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Miejskie nieruchomości - nie przegap okazji!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   SZCZECIN_MIASTO OFERUJE_04 2021_wysylka do mediow.jpg
   1.jpg
   DSC_0279.jpg
   Kollataja26-bud-1536x1152.jpg

   Chcesz kupić bezpiecznie nieruchomość, działkę lub dom, a może wynająć mieszkanie lub garaż? Znajdź ofertę Miasta korzystając z platformy:  www.miastooferuje.szczecin.eu

   Tam są sprawdzone propozycje, które można nabyć z pierwszej ręki, oszczędzając czas i pieniądze. 

   Inwestuj. Kupuj. Wynajmuj. Sprawdzone nieruchomości od Miasta. Miejska oferta jest zróżnicowana, można w niej znaleźć na przykład ziemię pod wymarzony dom, mieszkanie w centrum Szczecina czy tereny przemysłowe pod hale i magazyny. 

   To dobra oferta dla każdego: dla osób prywatnych, dla przedsiębiorców, a także deweloperów oraz wielkich firm. Przed decyzją o zakupie lub wynajmie warto spojrzeć na to, co w swoich zasobach posiada Miasto Szczecin. Aktualnie  w ofercie można znaleźć setki propozycji, a wśród nich m.in:

   - do kupienia Duże działki pod zabudowę usługową przy ulicy Hangarowej w Szczecinie o przeznaczeniu: zabudowa usługowa, obiekty produkcyjne, magazyny.

   - do kupienia  Mieszkanie przy przy ul. 1 Maja 28/17, dwupokojowe o pow ok 30 m2

   - Najem garażu murowanego w rejonie ul. J. Bema – Pułaskiego – Sikorskiego

   - do kupienia Działki położone przy ulicy Starego Wiarusa z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną szeregową

   Wyszukaj to, co Cię interesuje i zapoznaj się z ofertą. Na stronie www.miastooferuje.szczecin.eu znajduje się praktyczna wyszukiwarka, która pozwala nam znaleźć nieruchomości m.in pod kątem powierzchni, ceny, typu i przeznaczenia. 

   Wszystkie lokalizacje zaznaczone są również na czytelnej mapie. Z kolei w zakładce „kalendarium” można znaleźć także daty aktualnie ogłoszonych przez prezydenta przetargów.

   Do każdej oferty dołączona jest szczegółowa informacja o nieruchomości wraz ze zdjęciami, a także bezpośredni kontakt do pracownika, który odpowie na wszystkie dodatkowe pytania bądź wątpliwości.

   Na stronie internetowej znajduje się także Niezbędnik, z którego można się dowiedzieć o zasadach, przepisach i procedurach zbycia, a także FAQ, czyli najczęstsze zadawane pytania.

   Ofertę przygotowało i dba o jej aktualizację oraz promocję kilka jednostek miejskich:

   Wydział Zasobu i Obrotu Nieruchomościami UM Szczecin, Wydział Mieszkalnictwa
   i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM Szczecin, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych, Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne i Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

   Więcej na stronie: www.miastooferuje.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!