Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Do targów Bud-Gryf & Home pozostały dwa tygodnie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Do targów Bud-Gryf & Home pozostały dwa tygodnie

   Powierzchnie sprzedane, program w przygotowaniu, wystawcy w pełnej gotowości do spotkań. Już za dwa tygodnie w Netto Arenie będą odbywać się największe targi budowlane i wnętrzarskie w naszym regionie.

   Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w dniach 22-24 marca w Netto Arenie. Ponad 115 wystawców z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz zajmie płytę główną, antresolę, hol a także teren przed halą. Przedstawiciele firm zaprezentują nie tylko gotowe produkty, ale także udzielą fachowych porad, doradzą jakich rozwiązań użyć, tak abyśmy nie żałowali oraz udzielą targowych rabatów na zakup usług i produktów. Odwiedzający Targi będą mogli zobaczyć prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych.

   - Ci, którzy są już na etapie wykończeniowym lub szykują się do wiosennych remontów z pewnością znajdą wiele inspiracji. Podczas marcowych targów zaprezentowane zostaną dekoracje, materiały wykończeniowe, wyposażenie dla domów i mieszkań - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

   Mini Targi Zieleni

   Skoro mowa o dekoracjach i upiększaniu, to koniecznie trzeba będzie zajrzeć na Mini Targi Zieleni, które będą ulokowane na antresoli (1 piętro). W tym miejscu będzie można nabyć najpiękniejsze rośliny doniczkowe. Palmy i to nie te wielkanocne, kaktusy, ozdobne krzewy, rośliny rabatowe i balkonowe, cebulki kwiatów, sukulenty, a także krzewy iglaste i liściaste, różaneczniki czy azalie – wszystko będzie można kupić i zabrać ze sobą do domu lub ogrodu.  Zieloną ofertę uzupełnią stoiska z dekoracjami do domu, obrazami, wyrobami z wikliny oraz słomy.

    

    

   Renowacja starych mebli

   Będzie też coś dla tych, którzy lubią dłubać w drewnie. Podobnie jak w poprzednim roku Rzuć Pan Okiem zaprasza na warsztaty o tematyce „Podstawy odnawiania mebli - teoria i elementy warsztatowe”.  To doskonała okazja podszkolenia się i uzyskania fachowych porad. Zajęcia są dedykowane osobom bez doświadczenia, planującym dopiero pierwsze samodzielne prace ze starymi meblami a także dla tych, którzy metodą prób i błędów postawiły swoje pierwsze kroki i potrzebują usystematyzowania podstawowych wiadomości. Szczegóły dotyczące warsztatów i zapisy znajdują się na blogu  www.rzucpanokiem.pl  w zakładce „Warsztaty”.

   Targowe studio

   Wystawcy będą dzielić się wiedzą nie tylko przy stoiskach. W czasie Targów będzie funkcjonowało Targowe Studio, w którym zagoszczą przedstawiciele firm wystawienniczych, architekci, eksperci z branży budowlanej oraz wykonawcy. Studio będzie nadawało przez dwa dni: piątek i sobotę w godz. 12:00-17:00. W niedzielę nasz prowadzący będzie odwiedzał stosika wystawców na płycie hali.

   Konferencje

   W tym roku wydarzeniu towarzyszyć będą dwie konferencje. Jedna z nich jest już dobrze znana branży – „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

   - Prelegenci konferencji zaprezentują możliwości rozwojowe, perspektywy finansowania oraz korzyści dla samorządów z inwestowania w odnawialne źródła energii. Druga konferencja, właściwie poprzedza Targi Bud-Gryf & Home, bo od czwartku, 21 marca Netto Arena będzie gościć uczestników kongresu poświęconemu „Niezależności Energetycznej Miast i Gmin 2024 Energia Miasta Szczecin” - dodaje Celina Wołosz. 

    

    

   Wyróżniony Wyrób

   Zgodnie z tradycją stoiska wystawców zostaną poddane ocenie naszego targowego jury, które z niezwykłą pieczołowitością dokona weryfikacji zgłoszonych produktów, a następnie wręczy medale „Wyróżniony Wyrób” tym, które charakteryzują się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.

   Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 22-24 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp, parking oraz szatnia będą bezpłatne.

   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl.  

   Załączniki

   • PLAN-&-LISTA-2024.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!