Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Targi Bud-Gryf & Home. Będzie dużo ciekawostek i nowości z branży

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Targi Bud-Gryf & Home. Będzie dużo ciekawostek i nowości z branży

   Wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują remont lub budowę domu zapraszamy 22-24 marca do hali Netto Arena, gdzie będą odbywać się targi Bud-Gryf & Home. Przez trzy dni na odwiedzających będzie czekać ponad 100 wystawców, którzy przyjadą do Szczecina z najlepszymi propozycjami branżowymi. Płyta główna, hol oraz taras Netto Areny będą wypełnione po brzegi.

    

   Nowe technologie i dużo porad

   Wśród firm, które zgłosiły swoją obecność na tegorocznych targach znajdują się największe marki z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, których przedstawiciele z chęcią udzielą porad, zaproponują ciekawe rozwiązania i podzielą się nowinkami technicznymi.
    

   - Targi będą idealną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, zdobyciu rabatów czy znalezieniu inspiracji - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - W czasie wydarzenia zaprezentowane zostaną produkty, które są użyteczne i ułatwiają prace przy remontach i budowach. Stoiska wypełnią się nowymi technologiami i materiałami budowlanymi, narzędziami, maszynami oraz dekoracjami i produktami niezbędnymi do wykończenia domów i wnętrz.

   Podczas targowego weekendu nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych – strefa małego budowlańca będzie pełna kreatywnych zabaw. Ponadto odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych konkursach. Przez cały weekend będą organizowane kreatywne warsztaty, pokazy i prelekcje. Rozmowy będą odbywały się nie tylko przy samych stoiskach, ale także w specjalnym Targowym Studio. 


   Prezentacja produktów i materiałów budowlanych to niejedyna atrakcja Targów. Na wydarzeniu pojawią się także Mini Targi Zieleni, gdzie będzie można kupić kwiaty doniczkowe, iglaki, cebulki kwiatów, byliny i uzyskać wiele cennych porad nt. pielęgnacji roślin.
    

   - Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 22-24 marca - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp, parking oraz szatnia będą bezpłatne.


   Wyróżniony Wyrób


   Zgodnie z tradycją stoiska wystawców zostaną poddane ocenie naszego targowego jury, które z niezwykłą pieczołowitością dokona weryfikacji zgłoszonych produktów, a następnie wręczy medale „Wyróżniony Wyrób” tym, które charakteryzują się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.
    


   Dokładnie za miesiąc w Netto Arenie odbędą się największe targi budowlane i wyposażenia wnętrz na Pomorzu Zachodnim Bud-Gryf & Home. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

   Konferencje

   W tym roku wydarzeniu towarzyszyć będą dwie konferencje. Jedna z nich jest już dobrze znana branży – „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. W tym roku prelegenci konferencji zaprezentują możliwości rozwojowe, perspektywy finansowania oraz korzyści dla samorządów z inwestowania w odnawialne źródła energii. Druga konferencja, właściwie poprzedza Targi Bud-Gryf & Home, bo od czwartku, 21 marca Netto Arena będzie gościć uczestników kongresu poświęconemu „Niezależności Energetycznej Miast i Gmin 2024."


   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl.  

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!