Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Wyjątkowe półkolonie w Krzemieniu!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Wyjątkowe półkolonie w Krzemieniu!

   Dom Kultury „Krzemień” w Szczecinie zaprasza na wyjątkowe półkolonie teatralne dla młodzieży w wieku 11-15 lat, realizowane w terminie 17-29.07.2023. Celem projektu jest zadbanie o dobrostan młodzieży oraz żeby łączyć – ludzi, pomysły, swoje czasoprzestrzenie, wspierać się w obliczu pędzącego świata i płynących zewsząd bodźców.

   - Będziemy działać aktorsko, dźwiękowo i scenograficzne, w podziale na grupy, więc każdy będzie mógł skupić się na interesującym go fragmencie działań teatralnych. - tłumaczy koordynatorka projektu, Katarzyna Sokół

    Praca z młodzieżą koncentrować się będzie wokół tematów takich jak równowaga, empatia, higiena cyfrowa, uważność, a w codzienną rutynę wplecione będą ćwiczenia oddechowe i ruchowe. Uczestnicy i uczestniczki pracować będą nad improwizacjami ruchowymi, ćwiczeniami dramowymi, stworzą mapy myśli i odbędą spacery performatywne. Zostaną zachęceni do pracy w podgrupach, zbadają świat dźwięku.

   Organizatorzy zapewnią nie tylko edukacyjne i kreatywne zajęcia, ale także stworzą atmosferę wzajemnego wsparcia i zrozumienia. Zespół doświadczonych instruktorów i pedagogów jest gotowy, aby dostarczyć młodzieży niezapomniane doświadczenia i umożliwić im rozwijanie swojego potencjału. Wspólnie zbudują finałowy pokaz, realizowany z użyciem kamery 360 stopni.

   Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów można znaleźć na stronie internetowej: https://www.krzemien.art/latowteatrze/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!