Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Słodkie śniadanie w ogrodzie Augusta Lentza

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Słodkie śniadanie w ogrodzie Augusta Lentza

   Jeśli zainteresowani są Państwo śniadaniem w ciekawym miejscu i w doborowym towarzystwie, to informujemy, że zapewniamy je naszym Gościom w ogrodzie Willi Lentza 16. lipca 2022 roku.

   Podczas pierwszej edycji tego plenerowego wydarzenia chcemy przywołać atmosferę podobnych spotkań organizowanych przez rodzinę pierwszego właściciela rezydencji. Na uczestników biesiady czeka wiele atrakcji, wśród nich: muzyka grana na żywo, stoliki, kocyki. Do zakupu: pyszne wypieki, desery, słodkie produkty i…

   W cenie biletu różne napoje.

   Zachęcamy również do przywdziania elementów garderoby z czasów Augusta Lentza. Dla najciekawszych kreacji przewidziane są nagrody.

   Śniadanie na trawie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00. Na jego ostateczny kształt i program będą mieli wpływ przede wszystkim biesiadujący.

   W cenie zakupionego biletu kawa, herbata, napoje. Będzie też możliwość zakupienia śniadaniowych produktów, które spożywać będzie można w ogrodzie. Podczas wydarzenia zachęcamy również do zwiedzania pałacowych wnętrz, podziwiania wystaw stałych i czasowych.

   Zapraszamy serdecznie.

   Bilety dostępne:

   https://bilety.willa-lentza.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!