Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Rusza sprzedaż biletów na AmfiTunes

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Chcesz zobaczyć topowe gwiazdy polskiej muzyki na jednej scenie? Dawida Podsiadłę, Brodkę, Tymka, Ralpha Kaminskiego, Szczyla i zespół rockowy WaluśKraksaKryzys? Bądź 6-7 sierpnia w Szczecinie na festiwalu AmfiTunes.

    

   Na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/amfitunes/ rusza sprzedaż biletów

    

   Festiwal Szczecin AmfiTunes będzie inauguracją otwarcia Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie i odbędzie się dniach 6 – 7 sierpnia 2022 roku. Wydarzenie będzie okazją do zobaczenia koncertów topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej w nowym obiekcie na kulturalnej mapie miasta. 

    

   Lato, dobra muzyka i mnóstwo zieleni. Czego chcieć więcej?

   Pierwszego dnia, 6 sierpnia, wystąpią: jeden z liderów polskiej muzyki popularnej, powracający z nadchodzącym nowym albumem, wyprzedający stadiony, Dawid Podsiadło, tworzący wyjątkowe spektakle artystyczne Ralph Kaminski i bezkompromisowy, rockowy zespół WaluśKraksaKryzys.  

   Drugiego dnia, 7 sierpnia, będzie można zobaczyć koncerty kolejnych uznanych i popularnych artystów. Pierwszą z nich będzie Brodka, której twórczości nie trzeba nikomu przedstawiać. Na scenie pojawi się również nie zamykający się w poszczególnych gatunkach Tymek, oraz młody, z świetnie przyjętym debiutanckim albumem Szczyl.  

   To będą fantastyczne dwa dni, pełne dobrych dźwięków, niesamowitych barw i przepięknej scenografii.

   Festiwal będzie częścią projektu Floating Garden. W ramach jego Szczecin dokonuje inwestycji i działań mających na celu bycia miastem jeszcze bardziej ekologicznym, m.in. poprzez rewitalizację starych obiektów czy uruchomienie spalarni odpadów Eco Generator.  

   Bilety będą dostępne od wtorku, 19 kwietnia 2022 roku, od godz. 12:00 na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/amfitunes/.

   Organizatorami wydarzenia są: Szczecińska Agencja Artystyczna oraz agencja MUZK, a partnerami Amfiteatr Szczecin oraz Miasto Szczecin.  

    

   AmfiTunes 

   6-7 sierpnia br.

   Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie

   Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/amfitunes/

   Sprzedaż rusza w dniu 19 kwietnia 2022 o godz. 12:00

    

   Teatr Letni im. Heleny Majdaniec to jeden z najpiękniejszych plenerowych obiektów artystycznych w Polsce

   Jest letnim centrum kultury Szczecina i architektoniczną ikoną marki Floating Garden. Na tożsamość teatru składają się jego bogaty dorobek kulturalny, spektakularny charakter wizualny, harmonia współistnienia z przyrodą oraz pełne nadziei aspiracje szczecinian.

   Teatr wkomponowany jest w zieloną oś Szczecina, prowadzącą od rozległych Jasnych Błoni ku rozległej Puszczy Wkrzańskiej. Otaczający go Park Kasprowicza od ponad wieku stanowi najchętniej odwiedzany przez szczecinian obszar rekreacyjny.

   Obiekt harmonijnie wkomponowuje się w strome zbocze Doliny Niemierzyńskiej, mając za otoczenie dostojny parkowy drzewostan i urokliwe jezioro Rusałkę. Tuż za teatrem rozpościerają się ku północy kolejne zielone przestrzenie: Ogród Różany, Park Słowackiego, Syrenie Stawy, Las Arkoński i osiedle Głębokie. Wszystko to tworzy niepowtarzalny w skali kraju kompleks miejskiej zieleni.

   W 2015 r. podjęto decyzję o przebudowie obiektu w duchu Floating Garden, zachowując jednak jego charakterystyczny rys. Projekt modernizacji stworzyło wyłonione w ramach konkursu biuro architektoniczne Flanagan Lawrence z Londynu.  Teatr obecnie jest przystosowany do przyjęcia 2,6 tys. gości, pod w pełni zadaszoną widownią.

   Teatr Letni jest esencją szczecińskości – wyrażaną poczuciem wolności, zachwycającą architekturą, pięknem przyrody i tradycją miejsca. Udział
   w organizowanych tu wydarzeniach pozwala widzowi przeżyć niezapomniane chwile, zaś artystom – doświadczyć występu w wyjątkowej przestrzeni.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!