Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Różany Ogród Sztuki

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Różany Ogród Sztuki

   Rusza 16. edycja Różanego Ogrodu Sztuki, tak lubionego i cenionego przez mieszkańców cyklicznego wydarzenia. Koncerty, potańcówki, czytelnia,  takie atrakcje czekają w ogrodzie przy ulicy Pawła Jasienicy w Szczecinie. Tegoroczną edycje rozpoczniemy w niedzielę  2. lipca Urodzinami Miasta.

   Koncerty

   Serdecznie zapraszamy na koncerty plenerowe w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 12.00 w Ogrodzie Różanym. Wystąpią artyści szczecińskiej, ogólnopolskiej sceny muzycznej. W repertuarze standardy muzyki klasycznej, jazzowej oraz rozrywkowej.

   Różankowe potańcówki

   Uwielbiane przez szczecinian pląsy pod chmurką wracają! Podczas tegorocznych tanecznych spotkań będziemy bawić się zarówno w rytmach rodzimej muzyki rozrywkowej jak i światowych hitów. Na parkiecie spotykamy się w niedzielę – 2 lipca w godz. 16.00-19.00, następnie 16 i 30 lipca w godz. 17.00-20.00.

   Różana Czytelnia, czyli plenerowa strefa wolnych książek. Każdy kto odwiedzi Różany Ogród będzie mógł zostawić, wziąć lub poczytać książkę na miejscu. ZAPRASZAMY do plenerowej czytelni każdego dnia!

   Niedziela 2 lipca

   78. Urodziny Miasta

   godz.12.00

   Tort urodzinowy 2x78 kg

   godz. 12.00-16.00

   Interaktywna strefa zabaw i animacji dla dzieci na polanie

   godz. 12.00-15.00

   Koncerty

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!