Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Randka w ciemno z książką w filii nr 12

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Randka w ciemno z książką w filii nr 12

   Drodzy Czytelnicy! Już za chwilę, już za momencik świat ogarnie Walentynkowy szał. Szczecińska Miejska Biblioteka Publiczna ma swójwłasny sposób na celebrowanie święta miłości. Zamiast morza serduszek proponuje zabawę w Randkę w ciemno z książką. Czyż może być coś bardziej intrygującego niż tajemnica czekająca na rozwikłanie, zagadka na wyciagnięcie ręki, dreszczyk emocji towarzyszący odkrywaniu nieznanego?

   Do 18 lutego (lub do wyczerpania zapasów) w filii nr 12 (ul. Marcina 1) oczekiwać na zainteresowanych będą literackie niespodzianki – książki szczelnie zapakowane w papier, by bez możliwości zaglądania do środka wybrać kolejnej lektury tylko na podstawie skromnej – ujawnionej przez bibliotekarzy – informacji.

   Wiadomo nie od dziś, że sposobów wybierania książek jest wiele – na opis, na początek, na druk, na grubość itp., itd. W tym roku stawiamy na fragment opisu/ blurb / opinie – zobaczymy, co ma większą moc uwodzenia."

   Zapraszamy do promowania akcji wśród czytelników i odbiorców kultury!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!