Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Przedsprzedaż abonamentów i sprzedaż biletów na nowy sezon w Filharmonii

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Przedsprzedaż abonamentów i sprzedaż biletów na nowy sezon w Filharmonii

   Już jutro w Filharmonii rozpocznie sprzedaż biletów na koncerty w nowym sezonie. Wtorek i środa przeznaczone będą na przedsprzedaż abonamentów, a w czwartek ruszy sprzedaż pojedynczych biletów (także online).

   Z okazji dwóch pięknych jubileuszy – 75-lecia Orkiestry Symfonicznej i 70-lecia powołania do życia samej instytucji, które świętować będziemy w nadchodzącym sezonie, Filharmonia w Szczecinie przygotowała dla melomanów wiele muzycznych niespodzianek. Recital Bruce'a Liu, „Requiem dla mojego przyjaciela” Zbigniewa Preisnera, Adam Bałdych z Leszkiem Możdżerem, Aga Zaryan, Pianohooligan, czy uwielbiana przez melomanów Symfonia nr 5 Beethovena – to tylko niektóre z nich.

   Pełen repertuar na pierwszą część sezonu jest już dostępny na filharmonia.szczecin.pl. Wzorem poprzednich lat, Filharmonia postanowiła uhonorować swoich najwierniejszych melomanów - 20 i 21 czerwca od godziny 11:00 ruszy przedsprzedaż abonamentów. W kolejnych dniach także regularna sprzedaż biletów (w tym online). 

   Kalendarium sprzedaży biletów

   20 i 21 czerwca, od godz. 11:00 – stacjonarna przedsprzedaż abonamentów (w kasie Filharmonii)

   22 czerwca, godz. 13:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów i abonamentów oraz rezerwacji; w kasach i przez internet.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!