Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Przed nami operowa gala z jednym z najlepszych na świecie tenorów

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Przed nami operowa gala z jednym z najlepszych na świecie tenorów

   17 marca czeka nas niesamowite muzyczne spotkanie z jednym z najlepszych na świecie tenorów - Josephem Calleją. Artysta z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej wykona między innymi najpiękniejsze arie z oper Verdiegi, Pucciniego czy Dvořaka. Początek koncertu o godzinie 19:00. Bilety wciąż dostępne.

   Stawiany w jednym szeregu z Luciano Pavarottim i Plácido Domingo, a nawet z legendarnym Enrico Caruso – maltański tenor Joseph Calleja będzie gwiazdą nadzwyczajnej gali operowej w złotej sali Filharmonii. Tego koncertu żaden miłośnik opery po prostu nie może przegapić, będzie to bowiem prawdziwa uczta dla melomanów, którzy spośród wszystkich instrumentów najbardziej cenią sobie ludzki głos.

   17 marca artysta wraz z Orkiestrą Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie pod batutą Ramona Tebara wykona m.in. arie z oper Dvořaka, Verdiego, czy Pucciniego (dokładnie z uwielbianej przez siebie Tosci),

   Zapraszamy na koncert Joseph Calleja | Gala operowa już 17 marca o godzinie 19:00. Bilety w cenie 150-180 zł można kupić w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!