Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Noc w TRAFO Trafostacji Sztuki

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Noc w TRAFO Trafostacji Sztuki
   _26A3971.jpg
   _26A3963.jpg
   _26A3935.jpg
   _26A3934.jpg
   _26A3894.jpg
   _26A3892.jpg
   _26A3757.jpg
   _26A3753.jpg
   _26A3749.jpg

   TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie jest na co dzień otwarta dla publiczności najdłużej spośród wystawienniczych instytucji w mieście: w piątki i soboty do 21:00, a w pozostałe dni tygodnia do 19:00.

   Stali bywalcy wiedzą, że wydarzenia czasami przeciągają się do późnej nocy bez specjalnej okazji.  Powodem do spotkania jest sztuka i publiczność.

   - Na Noc Muzeów patrzymy więc z przymrużeniem oka, jako na ludyczną atrakcję - mówi Anna Konopka z TRAFO Trafostacji Sztuki. - Sugerujemy doświadczanie sztuki każdego dnia. W końcu najlepiej oglądać ją samemu, a nie grupowo – tak, jak ogląda się film czy czyta książkę. Niemniej podczas tegorocznej Nocy Muzeów jesteśmy jak zwykle otwarci dla publiczności do północy. Przybywajcie!

   • Aktualnie możecie zobaczyć u nas międzynarodową wystawę „Pierwsze miejsce w tabeli?”. Ekspozycja, prezentowana w przestrzeni całego budynku, podejmuje temat futbolu i jego społeczno-kulturowych konsekwencji.
    Więcej informacji: https://trafo.art/pierwsze-miejsce-w-tabeli/

   • Nie przegapcie Witryn Pokojowych na fasadzie budynku sąsiadującego z TRAFO. Aktualnie można w nich oglądać zdjęcia aktywistek Pussy Riot przerywających Finał Mistrzostw Świata FIFA Russia 2018 na stadionie w Moskwie. Więcej informacji: https://trafo.art/witryny-pokojowepussy-riot/
   • Zapraszamy do TRAFO Books & Coffee – naszej księgarnio-kawiarni z ambitnymi książkami o sztuce i filozofii oraz dobrą kawą, przekąskami, zimnym piwem i niezłym winem. Te ostatnie można skonsumować w klimatycznym ogródku przed budynkiem.

   Poza TRAFO możecie dodatkowo zobaczyć nasze wystawy:

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!