Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Lato w Teatrze

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Lato w Teatrze

   Zapraszamy na projekt „Lato w teatrze”, podczas którego odkryjemy ptasią różnorodność.

   Przez warsztaty teatralne i muzyczne poszukamy podobieństw w zachowaniach ptaków i ludzi. Będziemy czujnie obserwować zarówno ptaki miejskie, jak i te żyjące w lasach i puszczach. We wspólnym świecie ludzi i zwierząt poszukamy ukojenia i odpoczynku.

   - Życie ptaków będzie punktem wyjścia do teatralnej podróży przez trudną sztukę włączania i integracji - mówi Adam Rosiński z Ośrodka Teatralnego Kana. -Ptaki nie znają pojęcia państwa, nie wiedzą, że do podróżowania potrzebny jest paszport, dlatego spotkanie międzykulturowej grupy rozpoczniemy od tematu granic. Wspólnie stworzymy przedstawienie lub pokaz, który stanie się podsumowaniem naszej dwutygodniowej pracy i wymiany myśli. 

   Warsztaty będą prowadzone przez zespół polsko-ukraińskich twórczyń: Olesje Nezhywą - reżyserkę i instruktorkę teatralną, Weronikę Fibich - artystkę interdyscyplinarną, reżyserkę oraz Paulę Rudź - animatorkę kultury.

   Zapraszamy do udziału młodzież w wieku 14-18 lat.

   Aby się zapisać napisz kilka słów o sobie na adres paularudz@kana.art.pl

   Warsztaty są bezpłatne! 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!