Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Konsonanse - nowe koncerty dedykowane seniorom

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Konsonanse - nowe koncerty dedykowane seniorom

   Filharmonia zapraszamy do udziału w wyjątkowych koncertach dedykowanych seniorom – Konsonanse. Będą one odbywać się w samo południe w wybrane poniedziałki, a na scenie sali kameralnej zaprezentują się uczniowie szczecińskich szkół muzycznych.

   - Wierzymy, że muzyka ma moc łączenia pokoleń i tworzenia niezapomnianych chwil. Dlatego właśnie stworzyliśmy serię koncertów, które nie tylko pozwolą delektować się pięknem dźwięków, ale także umożliwią zacieśnianie międzypokoleniowych więzi na linii melomani - artyści, seniorzy - młodzież. - powiedziała Katarzyna Plater-Zyberek, rzecznik prasowy Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

   W przytulnej sali kameralnej, w wybrane poniedziałki w samo południe, czekają nas niezwykłe doświadczenia. Konsonanse to nie tylko koncerty, to także spotkania z pasjonującą historią muzyki, ciekawostkami instrumentacyjnymi. Na scenie zaprezentują się utalentowani uczniowie szczecińskich szkół muzycznych, a seniorzy staną się ważnym elementem widowni, tworząc międzypokoleniową atmosferę jedności i wspólnego odkrywania piękna muzyki.

   - Cieszcie się razem z nami barwami muzyki, znanymi melodiami, utworami cenionymi zarówno przez młodszych, jak i starszych. Poddajcie się magicznemu brzmieniu instrumentów i odkrywajcie nowe obszary muzycznej wiedzy, a wszystko to pod okiem doświadczonego prowadzącego, pedagoga i edukatora – Kacpra Odrobnego, który dzieli się swoją pasją do muzyki. - dodała Katarzyna Plater-Zyberek. 

   Konsonanse to nie tylko koncerty, to również część kampanii edukacyjnej Słyszę Dobre Dźwięki. Filharmonia chce zachęcić w niej do świadomego kolekcjonowania dźwięków nie tylko w wymiarze muzycznym, ale także społecznym i zdrowotnym.

   - Nasze wydarzenia to nie tylko uczta dla ducha, ale także dla ciała i umysłu. Dołączcie do nas, do wspólnoty miłośników muzyki, którzy chcą razem odkrywać piękno dźwięków. Liczymy, że Konsonanse staną się dla Was niezapomnianym przeżyciem, gdzie każdy dźwięk ma swoją historię, a muzyka łączy serca. - powiedziała Katarzyna Plater-Zyberek. 

   Najbliższe koncerty z nowego cyklu Konsonanse już 26 lutego i 11 marca o godzinie 12:00. Bilety w cenie 20 zł można kupić w kasie Filharmonii i na filharmonia.szczecin.pl.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!