Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Koncert Świąteczny MAGIC OF WHITE CHRISTMAS

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Koncert Świąteczny MAGIC OF WHITE CHRISTMAS

   Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, rodzinnego ciepła i miłości. To taki magiczny czas, w którym każdy z nas, niezależnie od wieku, wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa i młodości. Czas niezwykłych zdarzeń i spotkań. Chcielibyśmy zaproponować Państwu jedno z takich magicznych spotkań i zaprosić na wyjątkowy koncert, taki świąteczny i taki inny…

   Najpiękniejsze melodie, kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki, w wykonaniu znakomitych solistów, orkiestry kameralnej i chórku – w nowych aranżacjach, przeniosą nas do świata i atmosfery, do których tęsknimy cały rok.   

   Będziemy wspólnie kolędować, słuchając zarówno tych klasycznych, jak i swingujących melodii. Mało który styl muzyczny tak wspaniale komponuje się ze świętami jak swing. A soliści, których charakteryzuje pełen pasji i emocji śpiew, przedstawią utwory takich legend, jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade, Frank Sinatra, Zbigniew Wodecki i wielu innych znakomitych wokalistów.

   Koncert Świąteczny MAGIC OF WHITE CHRISTMAS,  to ogromna dawka pozytywnej energii, nostalgii, najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i świątecznej magii. Koncert pełen radości, wzruszeń i refleksji, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze melodie z całego świata.

   Koncert w wykonaniu:

   Woytek Mrozek - dyrygent, klarnet solo

   Oksana Karayim - wokal

   Ladies Trio – wokal: Ivanna Saviuk, Khrystyna Dutchak, Mariana Bratash

   Maksymilian Mrozek – wokal

   Daniel Cebula Orynicz - wokal

   Pavlo IInytsky – wokal    

   Woytek Mrozek Orchestra

   Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia br. w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

   Bilety, w cenie: 80 - 140 zł:

   - Punkt Obsługi Klienta Bilety.fm, Zamek Książąt Pomorskich , ul. Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I”, tel. 91 886 07 21

   - on line, na: www.bilety.fm, www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl; www.ebilet.pl

   - zamówienia grupowe u Organizatora: tel. 531 531 001, bilety@agencjamuza.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!