Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Koncert Noworoczny Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Koncert Noworoczny Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie

   Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na Koncert Noworoczny Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku (niedziela) o godz. 16:30 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie.

   Będzie on tym bardziej szczególny, iż wystąpimy w poszerzonym, imponującym składzie - w czasie koncertu zadebiutują chórzyści, którzy dołączyli do zespołu podczas ostatniego naboru. Będzie to doskonała okazja, by usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu niemal 100 osobowego chóru! 

   30 stycznia to szczególna data również z innego względu - to właśnie tego dnia odbywa się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My również przyłączymy się do tej wspaniałej akcji w ramach obchodów tego wydarzenia odbywających się na statku Nawigator XXI. Możemy zdradzić, że wśród licznych licytacji prowadzonych przez Samorząd Akademii Morskiej w Szczecinie, pojawią się również nasze płyty, lekcja emisji głosu z naszymi nauczycielami śpiewu, czy też wyjątkowe, chóralne i dedykowane wykonanie „Sto lat” dla Was lub Waszych najbliższych! 

   Mamy nadzieję, że Państwa plany na przyszłą niedzielę, 30 stycznia, właśnie się wyklarowały - pierwszy przystanek to licytacje na Nawigator XXI, a następnie nasz Koncert Noworoczny o godz. 16:30 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie.

    

   Serdecznie zapraszamy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!