Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Klub Delta: wernisaż wystawy "Piotr Depta-Kleśta Ilustracje"

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Klub Delta: wernisaż wystawy "Piotr Depta-Kleśta Ilustracje"

   Zapraszamy 25 stycznia o godz. 18.00 na pierwszy w nowym roku wernisaż wystawy zatytułowanej „Piotr Depta-Kleśta ilustracje”.

   Piotr Depta-Kleśta, projektant graficzny, ilustrator, wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie, doktor sztuki, zatrudniony na stanowisku Adiunkta, kierownik Pracownii Projektowania Plakatu I Ilustracji na Wydziale Grafiki.

   Brał udział w prawie 300 wystawach międzynarodowych I krajowych, w tym prawie 30 indywidualnych. Laureat niemalże 70 nagród i wyróżnień z zakresu projektowania graficznego. Współpracował z ponad 150 instytucjami, magazynami, fundacjami, festiwalami.

   Razem z żoną tworzy duet projektowy Poster&sons. Razem również są kuratorami Miejskiej Galerii Plakatu Słup Szymon w Szczecinie.

   Na wystawie w Delcie pokaże autorską selekcję 30 ilustracji, które zostały zrealizowane i opublikowane w krajowych i międzynarodowych magazynach.

   Klub Delta - filia Miejskiego Ośrodka Kultury Racławicka 10

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!