Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Finisaż Ukrytej Wystawy Tworzę się w DK 13 Muz

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Finisaż Ukrytej Wystawy Tworzę się w DK 13 Muz

   Juz 26 czerwca 2023 odbędzie się finisaż Ukrytej Wystawy Tworzę się w DK 13 Muz. Zwiedzanie wystawy będzie możliwe o godz. 11:00, 12:45 i 14:30, natomiast o godzinie 16:00 DK13 Muz zaprasza na spotkanie z twórcami wystawy i tort, z okazji 9 urodzin galerii.

   UKRYTA WYSTAWA jest zaproszeniem do zabawy i kontemplacji. Poprzez poszukiwanie i uważność, dzieci i młodzież, odkryją świat sztuki, a w nim takie zagadnienia jak: minimalizm, biel w sztuce, kamuflaż, ukryty przekaz, galeria jako miejsce rozpalające umysł, wywołujące emocje i inspirujące. Przygotowana wraz z zaproszonymi artystami wystawa rozbudza ciekawość, zachęca do odkryć i poszukiwań, w myśl hasła: „Ciekawość – pierwszy stopień do rozwoju”.

   UKRYTA WYSTAWA jest również pretekstem do mówienia o rzeczach ważnych: ukrytych historiach, obalaniu stereotypów, wstydzie, wykluczeniu i nietolerancji ale też o poszukiwaniu prawdy, odkrywaniu siebie oraz „zdejmowaniu masek”. To co zamiecione pod dywan, ukryte w szafach, zepchnięte i wyparte ma teraz głos!

   Wiek: 6+

   Kuratorka projektu, koncepcja: Paulina Ratajczak

   Współtwórczynie/Współtwórcy:  Karolina Gołębiowska, Dominika Wyrobek, Agata Wolniewicz, Joanna Bronisławska, Marek Mierzejewski, Karolina Breguła,  Katarzyna Mierzejewska, Izabela Plucińska, Paweł Kula, Maria Kula, Michał Bałdyga, Zofia Kiciński

   Współpraca: Wojtek Biernawski, Marcin Strugliński, Tomasz Gacek, Oskar Ejsmont, Remigiusz Suda, Grupa Filmowa "Kino Svoboda", Szymon Herbuś

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!