Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Filharmonia Szczecin zaprasza szkoły na wystawę Wojciecha Brewki

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Filharmonia Szczecin zaprasza szkoły na wystawę Wojciecha Brewki
   Wystawa prac Wojciecha Brewski, fot. Sebastian WOłosz (2).jpg
   Wystawa prac Wojciecha Brewski, fot. Sebastian WOłosz (3).jpg

   Świat zabawek, zwierząt i popkultury jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia dostępna będzie dla szkół podstawowych i przedszkoli. Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Wojciecha Brewki z przewodnikiem.

   Wystawa w Filharmonii w Szczecinie to zapis 10 lat malarskiej i artystycznej podróży Wojciecha Brewki. Retrospekcja. W pięciu cyklach artysta pokazuje najbardziej charakterystyczne elementy swojej twórczości. Na wystawie obejrzeć można portrety zwierząt i ludzi czy portrety zabawek po przejściach.

   Młody widz doświadczy intrygującej podróży. Wypełniające przestrzeń odważne, jaskrawe barwy i motywy, street-artowa estetyka na pierwszy rzut oka często radosne i pełne optymizmu mają jakieś mniej lub bardziej ukryte znaczenie. Dotykają tego, co nas otacza, z czym emocjonalnie i fizycznie mierzymy się na co dzień. W świecie zabawek, zwierząt, pop-kultury nic nie jest jednoznaczne.

   Zapraszamy na zwiedzanie wystawy o pełnych godzinach w poniższych terminach:
   28.04 – 9:00-14:00
   8.05 – 9:00-15:00
   15.05 – 9:00-15:00
   18.05 – 9:00-15:00
   19.05 – 9:00-13:00

   Zapisy odbywają się poprzez adres mailowy zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl.
   Warunkiem uczestnictwa w oprowadzaniu jest otrzymanie maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji. O dostaniu się na oprowadzanie decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt biletu: 5 zł/os.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!