Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Edu Virtuoso V. Zapraszamy muzyczne rodziny!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Edu Virtuoso V. Zapraszamy muzyczne rodziny!

   Przez cały luty będzie można zgłosić chęć udziału w castingu do kolejnego koncertu Edu Virtuoso. Tym razem, do piątej już edycji naszego talent show, zapraszamy całe rodziny! Wielki finał, czyli koncert z udziałem wyłonionych w castingu rodzin odbędzie się 7 maja.

   Edu Virtuoso po raz piąty!

   Jaki jest Wasz rodzinny talent, dziedziczony z pokolenia na pokolenie? Melodyjnie śpiewacie, dobrze się ruszacie, a może potraficie grać na instrumentach?

   Po raz piąty EduFilharmonia zaprasza na koncert rodzinny w formie talent show! Byli już utalentowani instrumentaliści, wokaliści, tancerze i kompozytorzy, a teraz przyszedł czas na zgrane rodziny. Koncert oprzemy się, a jakże, o utwory z obu płyt „I żyli długo i w Szczecinie”.

   Żeby jednak do tego doszło EduFilharmonia musi przeprowadzić casting i wybrać najlepsze muzykujące rodziny. Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie wesołej rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników, występu gości specjalnych i głosowania publiczności.

   Jak zgłosić swoją rodzinę?

   W pierwszej kolejności należy założyć rodzinny zespół, który powinien liczyć od dwóch do czterech osób. Ważne jest, by co najmniej jeden członek zespołu był w wieku od 3 do 18 lat.

   Następnie należy nagrać dwa filmy z muzyczną interpretacja dwóch utworów – jeden z nich to „Paszteciki”, drugi zaś rodziny będą mogły wybrać same spośród utworów z płyt „I żyli długo i w Szczecinie” lub „I żyli długo i w Szczecinie 2” wskazanych przez Filharmonię.

   Potem najłatwiejsza część zadania, czyli wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dołączenie do niego plików z Waszymi nagraniami. Formularz będzie dostępny na stronie internetowej Filharmonii od 1 do 28 lutego - wtedy też będziemy przyjmować wszystkie zgłoszenia.

   Jury spośród zgłoszeń, które wpłyną w pierwszym etapie konkursu, wybierze 6 finalistów - rodzin, które wezmą udział w próbach i finałowym koncercie 7 maja 2023 r.

   Wybierzcie swoją piosenkę

   Uczestnicy już teraz możecie posłuchać wszystkich piosenek, spośród których wybierzecie drugi wykonany przez Was utwór. A będzie z czego wybierać, zobaczcie sami, lista poniżej:

    „I żyli długo i w Szczecinie":

   1. Filharmonia gra
   2. Nie nad morzem
   3. Paszteciki
   4. Tutaj

   POSŁUCHAJ PIOSENEK 

   „I żyli długo i w Szczecinie 2":

   1. Kolory Szczecina
   2. Paprykarz
   3. 1000 legend
   4. Pierwszy dzień
   5. Pogoń

   POSŁUCHAJ PIOSENEK

   Już teraz zapoznajcie się z regulaminem i czym prędzej rozpocznijcie treningi! POBIERZ REGULAMIN

   Odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczące castingu udzieli Natalia Maciejczak z Centrum Edukacji Filharmonii pod numerem telefonu 91 431 07 26 lub adresem e-mail: n.maciejczak@filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!