Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Czerwona ziemia. Spotkanie z Marcinem Mellerem

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Czerwona ziemia. Spotkanie z Marcinem Mellerem

   6 czerwca (poniedziałek) gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie  przy okazji premiery jego nowej powieści pt. “Czerwona ziemia” będzie Marcin Meller. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Lichtblau. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

   „Rok 1996. Wiktor Tilszer, młody dziennikarz, przemierza Afrykę wzdłuż i wszerz, przeżywając prawdopodobnie najpiękniejszą i jednocześnie najbardziej ryzykowną przygodę swojego życia.

   Rok 2020. Marcin Tilszer, syn uznanego reportera, rusza śladami ojca do Ugandy, jednak nigdy nie dociera do Gulu, z którego 25 lat wcześniej jego ojciec ledwo uszedł z życiem.

   Marcin Meller – jeden z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy. Razem z żoną Anną Dziewit-Meller napisał bestsellerowe „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (2011).

   Autor zbioru reportaży „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe” (2013) oraz zbiorów felietonów „Sprzedawca arbuzów” (2016) i „Nietoperz i suszone cytryny” (2019).

   (materiały promocyjne od Wydawcy)

    

   Czerwona ziemia. Spotkanie z Marcinem Mellerem
   Filia nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8)
   6.06.2022 r. 18:00

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!