Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Chłopcy z Zabawkami - koncert w Technoparku

   Justyna Śiwińska

   Justyna Śiwińska

   Chłopcy z Zabawkami - koncert w Technoparku

   Kameralny, akustyczny koncert utalentowanego wokalisty, gitarzysty oraz autora muzyki i tekstów - Tomka Skierczyńskiego odbędzie się w Technoparku Pomerania. Lider zespołu Chłopcy z Zabawkami oraz alt-rockowego Time To Express wystąpi tam 28 czerwca (piątek) o godz. 19.00.

   Pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej Tomek Skierczyński stawiał 14 lat temu wraz ze stworzonym przez siebie zespołem Time To Express grającym alternatywnego rocka spod znaku m.in. Myslovitz, Radiohead czy Coldplay.

   Grupa dotychczas nagrała 3 albumy. Występowała m.in. podczas znanego festiwalu Union Of Rock 2010 w Węgorzewie, gdzie zdobyła dwie nagrody: dla najlepszego wokalisty oraz nagrodę dziennikarzy. Została także laureatem festiwalu Rockowe Ogródki w Płocku, festiwalu Młodych Talentów Gramy 2007 oraz wielu innych.

   Jej singiel „Tysiąc nowych dni" znalazł się na składankach "Artyści Minimaxu" oraz "Minimax Jarocin 2007" firmowanych przez uznanego dziennikarza i prezentera muzycznego Programu III Polskiego Radia - Piotra Kaczkowskiego.

   Tomasz Skierczyński jest też założycielem soft-rockowego zespołu Fading Leaves, a od 2018 roku komponuje wraz z grupą przyjaciół pod szyldem Chłopcy z Zabawkami. Początkowo był to solowy projekt Skierczyńskiego, a pomysł na niego pojawił się jesienią 2017 roku, kiedy artysta rozpoczął cykl akustycznych koncertów wraz z Ramoną Rey, a następnie z Gabrielem Fleszarem i Mają Konarską (Moonlight).

   Po nagraniu debiutanckiego singla „Era samotności" oraz jego sukcesie na antenie Polskiego Radia Czwórka zespół rozpoczął pracę nad debiutanckim mini-albumem „maj 1988", którego premiera planowana jest na lato/jesień 2019 roku.

   Podczas koncertu w Technoparku Pomerania wraz z Tomkiem Skierczyńskin (gitara, śpiew) wystąpi multiinstrumentalista Radosław Winczewski (fortepian), który na co dzień jest perkusistą w zespole Chłopcy z Zabawkami. Muzycy wykonają zarówno autorskie piosenki zespołu, jak i covery swoich ulubionych wykonawców.

   Bilety można nabyć po linkiem: https://tiny.pl/tc9xt

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!