Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Burza mózgów ws. „Pioniera”

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Burza mózgów ws. „Pioniera”

   Tylko do końca tygodnia mieszkańcy mogą przesyłać swoje pomysły na dalsze działanie kultowego kina. To ostatni etap konsultacji społecznych ws. przyszłości „Pioniera”.

   - Wybór optymalnej formuły funkcjonowania kina „Pionier” w dużej mierze uzależniamy od woli mieszkańców Szczecinamówi Dorota Serwa – dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin. Chcielibyśmy w odpowiedni sposób upamiętnić to niezwykłe miejsce oraz utrzymać jego unikalny charakter i wyjątkowy klimat.

    

   Szczecinianie, którzy chcą podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak powinien funkcjonować „Pionier” nadal mogą wyrazić swoje zdanie. Wystarczy, że do 3 marca br. wyślą swoje uwagi za pomocą poczty elektronicznej na specjalnie stworzony w tym celu adres konsultacje.pionier@um.szczecin. Wcześniej odbyły się konsultacje społeczne w formie stacjonarnej.

    

   Zgodnie z przyjętymi założeniami, informacja o wynikach przeprowadzonych konsultacji społecznych zostanie podana do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin (http://konsultuj.szczecin.pl) w terminie 30 dni od daty ich zakończenia.

    

   Szczegółowe informacje dot. konsultacji społecznych dostępne są na stronie internetowej: https://konsultuj.szczecin.pl/chapter_116324.asp.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!