Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Wsparcie psychologiczne studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wsparcie psychologiczne studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

   Studenci psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, pod opieką dr Celiny Timoszyk-Tomczak, utworzyli w ramach projektu "Studenci w pandemii", linię wsparcia psychologicznego on-line dla licealistów.

   - Pomoc została przygotowana dla tych, którzy są przytłoczeni uczuciem niepewności, nie odnajdują się w sytuacji izolacji związanej z pandemią COVID-19 i chcą porozmawiać o swoich problemach i emocjach - mówi Karolina Płotnicka-Błach, p.o. rzeczniczki prasowej Uniwersytetu Szczecińskiego. - Wiadomości należy przesyłać na adres: pomocwpandemii@gmail.com, w temacie umieszczając informację o wybranej formie kontaktu: mail/mikrofon/czat/wideoczat. Następnie organizatorzy akcji prześlą link do aplikacji Zoom i instrukcję, jak dołączyć do rozmowy.

   Ze wsparcia psychologicznego studentów psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego można skorzystać codziennie, do końca maja 2020 roku, w godzinach 10:00 - 22:00.

   WIĘCEJ INFORMACJI: psy.usz.edu.pl

   Zobacz też: Pomoc psychologiczna także online

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!