Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Więcej lotów na trasie Szczecin - Warszawa Chopina

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Polskie Linie Lotnicze LOT podjęły decyzję, że wraz z początkiem nadchodzącego sezonu letniego (od 26 marca) będą częściej latać na trasie Szczecin - Warszawa Chopina. Rejsy na główne lotnisko stolicy Polski realizowane będą 22 razy w tygodniu.

   - Ogłoszenie przez PLL LOT zwiększenia, od 26 marca 2023 częstotliwości połączeń do Warszawy, z 19 do 22 tygodniowo, z jednej strony wpisuje się w rozwój siatki połączeń, jaki od kilku lat nasze lotnisko wraz z narodowym przewoźnikiem realizuje za pośrednictwem swojego hubu w Warszawie, dając możliwość jeszcze większej ilości dogodnych przesiadek nie tylko do miast europejskich, ale także do Ameryki Północnej, Azji czy na Bliski Wschód. Z drugiej zaś dostosowuje swój rozkład lotów pod ruch point to point do Warszawy, stanowiąc alternatywę dla wielogodzinnej podróży koleją lub samochodem, pozwalając w jeden dzień, zarówno mieszkańcom Zachodniopomorskiego jak i Mazowieckiego załatwić swoje sprawy, bez konieczności noclegu – powiedział Maciej Dziadosz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów im. NSZZ Solidarność.

   Zwiększenie częstotliwości rejsów do Warszawy, to również jasny sygnał, że wieloletnia współpraca naszego lotniska z PLL LOT układa się wzorowo a ruch lotniczy po pandemii Covid-19 zaczyna wracać do poziomów z przed pandemii, dając nadzieję, na szybki wzrost w kolejnych latach, również w oparciu o tak sprawdzonego partnera jak Polskie Linie Lotnicze LOT – dodał Maciej Dziadosz.

   Tak ułożony rozkład lotów w znaczący sposób ułatwi przesiadki:

   - po kraju do: Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Gdańska czy Wrocławia;

   - po Europie do: Wilna, Sztokholmu, Frankfurtu, Monachium, Kopenhagi, Budapesztu, Paryża, Mediolanu i wielu innych;

   - do Ameryki i Azji: m.in. Nowego Jorku, Toronto, Miami, Seulu, Mumbaju, Delhi i innych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!