Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Weekendowe (1-2.06.2024) utrudnienia w ruchu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Weekendowe (1-2.06.2024) utrudnienia w ruchu

   W związku z organizacją imprez sportowo - rekreacyjnych w sobotę i niedzielę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

    

   Sobota, 1 czerwca 2024


   Piknik rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka - BRZDĄC 2024”

   W godz. 13:00 – 18:00 na parkingu na wysokości fontanny „Bartłomiejka” na ul. Szymanowskiego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.


   Rowerowa Nocna Wycieczka 

   W godz. 21:30-22:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

   Trasa przejazdu przebiegać będzie rowerami ulicami: Czarneckiego - 3 Maja – Narutowicza - al. Piastów – Mieszka I – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – ulica Do Rajkowa.

   Na czas przejazdu zgromadzenia nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu wymienionych ulic. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM.   Niedziela, 2 czerwca 2024
    

   XXXI Ogólnopolski Bieg Uliczny "Policka Piętnastka"

   Od godz. 9:00 do godz. 12:00 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej i ruchu drogowym.

   Na czas trwania biegu wyłączone z ruchu samochodowego będą ulice: Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Bankowej; ul. Bankowa na odcinku od ul.  Wyszyńskiego do ul. Zamenhofa; ul. Zamenhofa na całej długości; ul. Piaskowa od ul.  Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego; oraz droga powiatowa nr 06132 na odcinku Police – Siedlice.
    

   Organizacja ruchu:

   • Linia autobusowa 103 – kursuje w obu kierunkach przez ul. Piłsudskiego, objazd ronda z pominięciem ulic: Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa i dalej swoją trasą. W kierunku „Police Rynek” obowiązuje przystanek „Police Piłsudskiego Rondo”. Na przystanku końcowym linii - „Police Rynek” - odjazd autobusów zostanie opóźniony o 7 minut.

   Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Piłsudskiego Rondo” (dla autobusów jadących w kierunku „Police Rynek”, „Police Zakłady Chemiczne”), „Police Wyszyńskiego”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Piaskowa”, „Police Grzybowa”.

   • Linia autobusowa 106 – kursuje na trasie: Głębokie – Siedlice Pętla, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

   Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Siedlice”, „Siedlice Las”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police PCK”, „Police Piłsudskiego Rondo”, „Police Szpital”, „Police MOK”, „Police Dworzec”, „Police Grunwaldzka”, „Police Rynek”.

   • Linia autobusowa 107 – kursuje na trasie: Plac Rodła – Police Klub Nauczyciela (przystanek wspólny z linia 102), następnie nawrót przez teren zajezdni autobusowej SPPK. W kierunku „Placu Rodła” linia będzie kursować od przystanku „Police PCK” i dalej swoją trasą zgodnie z rozkładem jazdy.

   Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police Wyszyńskiego Polana”.
    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!