Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Uwaga, w weekend możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Uwaga, w weekend możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

   Parada zabytkowych samochodów w sobotę i przejazd rowerowy w niedzielę - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

    

   Parada pojazdów zabytkowych 

   W związku z organizacją parady pojazdów zabytkowych w dniu 18.05.2024 r. w godz. 17:00 – 18:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: Niemierzyńska – Krasińskiego - al. Wyzwolenia – rondo Giedroycia – Piotra Skargi – al. Wojska Polskiego – pl.  Zwycięstwa – Brama Portowa – al. Niepodległości – al. Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska.

   Przejazd rowerowy

    

   W związku z organizacją zgromadzenia przez Fundację Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus w dniu 19.05.2024 r. w godz. 15:30-16:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Trasa przejazdu w ramach zgromadzenia przebiegać będzie rowerami ulicami: Koralowa – Nowowiejska (Gmina Dobra) – Łukasińskiego – Nasienna (Mierzyn).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!