Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Uwaga, w sobotę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Uwaga, w sobotę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym

   W związku z organizacją zgromadzeń w sobotę, 29 czerwca,  mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.


   1.  W godzinach 7:00 – 14:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Miejsce zgromadzenia: ul. Struga przed skrzyżowaniem z Gryfińską. Wyłączone z ruchu kołowego zostaną lewy i środkowy pas ruchu w obu kierunkach na odcinku około 100 metrów od wiaduktu kolejowego w kierunku ul. Gryfińskiej.

    

   2. O godzinie 13:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. Trasa: Wały Chrobrego (na wysokości Muzeum Narodowego) – ul. Małopolska – ul. Tadeusza Mazowieckiego – Trasa Zamkowa – pl. Żołnierza Polskiego – al. Papieża Jana Pawła II – pl. Lotników – al. Papieża Jana Pawła II – pl. Grunwaldzki – al. Papieża Jana Pawła II – pl. Armii Krajowej – Jasne Błonia – Pomnik Czynu Polaków.


   Szczegółowe informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu można uzyskać na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!