Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Uwaga kierowcy: To jest miejsce dla autobusów!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Uwaga kierowcy: To jest miejsce dla autobusów!

   Od 8 stycznia na ulicy Starkiewicza zostało wyznaczone miejsce na autobus linii 806.To komunikacja zastępcza. Linia 806 została uruchomiona z powodu zmian na trasie tramwajowej „szóstki”.

   Mimo, iż jest to miejsce w okolicach szpitala Pomorzany i zawsze kierowcy narzekali na deficyt miejsc do parkowania w tym miejscu należy pamiętać o tym miejscu jako wyłączonym z możliwości parkowania.

   W tej chwili jest to przystanek autobusowy. Żółte linie na jezdni, tzw. zygzak  wskazuje, że nie wolno pozostawić pojazdów w tym miejscu.

   - Straż miejska na początku pilnie obserwowała poczynania kierowców, informując ich o nowej organizacji ruchu - mówi st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Niestety nie wszyscy kierujący respektują obowiązujące w tym miejscu znaki. Drugi tydzień trwają zatem kontrole, które niejednokrotnie kończą się założeniem blokad na koła zaparkowanych w tym miejscu pojazdów.

   Straż miejska przypomina: Znak P-17 "linia przystankowa" wyznacza na jezdni miejsce przystanku pojazdów określonych w § 51 i oznacza, że zakaz zatrzymywania się innych pojazdów na przystanku obowiązuje na całej długości linii.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!