Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Utrudnienia w ruchu – 3.04.2022 r.

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Utrudnienia w ruchu – 3.04.2022 r.

   Od wtorku 29 marca br. zamknięte dla ruchu zostaną ulice Rybnicka i Bytomska.

   Z uwagi na kolejny etap robót budowlanych, nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ul. Rybnickiej (od skrzyżowania z ul. Kujota) oraz ul. Bytomskiej (od skrzyżowania z ul. Bulwar Śląski).

   W związku z powyższym zamknięciem, objazd do ul. Władysława IV zostanie wyznaczony poprzez ul. Gdańską i ul. Księżnej Anny.

   O inwestycji

   Zadanie obejmuje przebudowę ulic Rybnickiej, Kujota, Hryniewieckiego, Logistycznej oraz części ulicy Bytomskiej. Pracami objęte będą jezdnie, ciągi piesze i pieszo-rowerowe, pojawi się oświetlenie uliczne, przebudowane zostaną sieci podziemne. Na skrzyżowaniu ulic Hryniewieckiego i Kujota powstanie nowe rondo. Przebudowane zostaną przejazdy kolejowe.

   Generalnym Wykonawcą jest Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A.,

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Projekt „Modernizacja dostępu drogowego do Portu w Szczecinie: przebudowa układu komunikacyjnego w rejonie Międzyodrza” jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020; Osi priorytetowej III Rozwój sieci drogowej TEN-T i transportu multimodalnego; działania 3.2 Rozwój transportu morskiego, śródlądowych dróg wodnych i połączeń multimodalnych i będzie realizowany zgodnie z ogólnymi wytycznymi Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2022.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!