Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Torowa rewolucja. Zmiany na ulicy Wyzwolenia - przypomnienie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Torowa rewolucja. Zmiany na ulicy Wyzwolenia - przypomnienie

   Przyopominamy, że od najbliższej soboty 13 sierpnia wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji w związku z przebudową torowisk tramwajowych. Zmiany czekają na kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej poruszających się aleją Wyzwolenia.

   ORGANIZACJA RUCHU 

   W dalszym ciągu prowadzone będą prace związane z przebudową wprowadzone w poprzednim etapie na odcinku od placu Rodła do ul. Ofiar Oświęcimia. Zasadniczą zmianą będzie całkowite zamknięcia al. Wyzwolenia w obu kierunkach na odcinku od Ronda Giedroycia do ul. Lubomirskiego.

   Objazd w kierunku Ronda Giedroycia odbywać się będzie tak jak do tej pory poprzez ulice Ofiar Oświęcimia i Staszica, natomiast w kierunku przeciwnym, poprzez ulice Staszica i Lubomirskiego.

   KOMUNIKACJA MIEJSKA

   • Autobusy linii 806, 812, B, 522, 523, 525, 530, 532 w kierunku pętli „Pomorzany Dobrzyńska”, „Plac Rodła”, „Osiedle Bukowe”, „Osiedle Kasztanowe”, „Dąbie Osiedle” i „Zajezdnia Golęcin” od ronda Giedroycia kursować będą przez ul. Staszica, ul. Lubomirskiego do al. Wyzwolenia i dalej bez zmian. Przystanek „Kołłątaja” zlokalizowany będzie w ciągu ul. Staszica za rondem Giedroycia (nr 12722). Przystanek „Odzieżowa” (z wyłączeniem linii B) zlokalizowany będzie w ciągu al. Wyzwolenia za skrzyżowaniem z ul. Lubomirskiego (nr 12813).

   • Autobusy linii 87 w kierunku pętli „Dworzec Główny (Owocowa)” od ronda Giedroycia kursować będą przez ul. Staszica, ul. Lubomirskiego, al. Wyzwolenia, pl. Witosa, ul. Unisławy do ul. Felczaka i dalej bez zmian. Przystanek „Kołłątaja” zlokalizowany będzie w ciągu ul. Staszica za rondem Giedroycia (nr 12722). Dodatkowo uruchomiony zostanie przystanek „Odzieżowa” zlokalizowany w ciągu al. Wyzwolenia za skrzyżowaniem z ul. Lubomirskiego (nr 12813).

   Załączniki

   • wyzwolenia od 13.08.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!