Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Torowa rewolucja. Zmiany jednak od niedzieli

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Torowa rewolucja. Zmiany jednak od niedzieli

   Informujemy, że zapowiadane zmiany na obu kontraktach związanych z Torową rewolucją wprowadzone zostaną w najbliższą niedzielę 28 maja.

    1. W najbliższą niedzielę zamknięty zostanie wjazd z alei Wyzwolenia w ulicę Ofiar Oświęcimia.

   - Objazd w kierunku Ronda Giedroycia poprowadzony zostanie odcinkiem al. Wyzwolenia do ul. Lubomirskiego i dalej ul. Lubomirskiego do ul. Staszica.

   - ul. Lubomirskiego będzie ulicą jednokierunkową w kierunku ul. Staszica.

   - wyjazd z ul. Odzieżowej możliwy będzie jedynie poprzez ulicę Czesława lub przez nowy łącznik przy Hanza Tower

   Zmiany w komunikacji miejskiej Od 28.05.2023 (dla linii nocnych w nocy 28/29.05.2023) nastąpią zmiany w kursowaniu linii autobusowych. 

   - Autobusy linii 806, 812, B, 522, 523, 525, 530, 532 w kierunku ronda Giedroycia między przystankami „Rayskiego” i „Kołłątaja” kursować będą przez al. Wyzwolenia, ul. Lubomirskiego do ul. Staszica i dalej bez zmian. Tymczasowy przystanek „Odzieżowa” (nr 12831) zostanie zlikwidowany, a przystanek „Ofiar Oświęcimia” (nr 14221) nie będzie przez te linie obsługiwany. Uruchomione zostaną tymczasowe przystanki:

   „Plac Witosa” zlokalizowany w ciągu al. Wyzwolenia na wysokości budynku Hanza Tower (nr 18913) – nie dotyczy linii B,

   „Staszica” zlokalizowany w ciągu ul. Lubomirskiego przed skrzyżowaniem z ul. Staszica (nr 19111) – nie dotyczy linii B.

   - Autobusy linii 522 w kierunku Osiedla Kasztanowego dodatkowo zatrzymywać się będą na przystanku „Kołłątaja” zlokalizowanym w ciągu ul. Staszica pod kładką (nr 12721).

   - Na kursie linii 522 o godz. 3:55 z Warszewa dłuższy, 8-minutowy postój realizowany będzie w godz. 4:09–4:17 na przystanku „Kołłątaja” zlokalizowanym w ciągu ul. Staszica pod kładką (nr 12721).

   - Na kursie linii 525 o godz. 3:56 z Zajezdni Golęcin skomunikowanie z linią 522 realizowane będzie o godz. 4:10 na przystanku „Kołłątaja” zlokalizowanym w ciągu ul. Staszica pod kładką (nr 12721).

   Mapa zmian na alei Wyzwolenia

    2. W najbliższą niedzielę wprowadzone zostaną zmiany w rejonie ulic Dworcowej/Nowej

    

   - utrzymanie kierunku ruchu i założeń z obowiązującej czasowej organizacji ruchu wraz z objazdem do ul. Św. Ducha, przeniesienie prac na stronę jezdni, po której obecnie odbywa się ruch pojazdów, przeniesienie ruchu pojazdów (po odpowiednim przygotowaniu nawierzchni) na stronę jezdni na której obecnie prowadzone są prace drogowe,

   - wydłużenie obecnie wprowadzonego odcinka jednokierunkowego od ul. Korzeniowskiego do ul. 3 Maja z brakiem możliwości skrętu z Bramy Portowej oraz ul. 3 Maja w ul. Dworcową,

   - zamknięcie skrzyżowania ul. Nowej z ul. Świętopełka, brak możliwości skrętu z ul. Nowej w ul. Świętopełka (wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na ul. Świętopełka).

   - zamknięcie skrzyżowania ul. Dworcowej i ul. Rybackiej, brak połączenia ul. Dworcowej z ul. Rybacką.

   - przeniesienie przystanku autobusowego „pl. Tobrucki” z ul. Dworcowej do pierwotnej lokalizacji na ul. Nowej.Mapa zmian ulica Dworcowa

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!