Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Torowa rewolucja. Dwie istotne zmiany w organizacji ruchu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Torowa rewolucja. Dwie istotne zmiany w organizacji ruchu

   Najbliższe dni to kilka zmian dla kierowców na obu zadaniach związanych z torową rewolucją. Prosimy o szczególną uwagę osoby poruszające się aleją Wyzwolenia, a także ulicą Chmielewskiego.

   10 czerwca wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu w związku z przebudową torowisk tramwajowych.  

   - W ramach tego etapu wykonywane będą prace związane z przebudową układu drogowego i torowego na ul. Chmielewskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Tama Pomorzańska do ul. Klemensiewicza - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie. 

   W związku z tymi pracami wprowadzone zostaną następujące zmiany:

   • Od dnia 10.06.2022  będzie obowiązywał obustronny zakaz postoju w celu usunięcia pojazdów z placu budowy,

   • Ruch pojazdów będzie  dwukierunkowy. Od skrzyżowania z ul. Tama Pomorzańska do adresu Chmielewskiego 24 (przy garażowisku) ruch po wschodniej stronie ul. Chmielewskiego. Od adresu Chmielewskiego 24 do ul. Klemensiewicza ruch pojazdów przerzucony na zachodnią stronę ul. Chmielewskiego,

   • Nastąpi wyłączenie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy browarze „Bosman”.

    

   11 czerwca zamknięty zostanie środkowy pas jezdni na ulicy Wyzwolenia 1-3. Wyłączenie na kilka dni pasa w kierunku Bramy Portowej wiąże się z pracami sanitarnymi.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!