Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Szczecin: Więcej kursów B

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szczecin: Więcej kursów B

   Od 6.11.2023 r. autobusy linii B będą jeździły częściej. W dni powszednie poza okresem wakacji letnich kursy B w godzinach szczytu wykonywane będą co 7–8 minut (obecnie częstotliwość w godzinach szczytu to 10 minut). W pozostałym okresie częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie. Dotychczasowy powszedni rozkład jazdy obowiązywać będzie w dni powszednie w okresie wakacji letnich.

   Zagęszczenie siatki połączeń to pierwsze efekty nowych naborów w komunikacji miejskiej w Szczecinie. Pierwsze osoby, które ukończyły kursy motorniczych są już w trakcie jazd z patronem. Niebawem pojawią się na regularnych kursach. Na kolejne zwiększenie liczby połączeń wpłyną także nowi motorniczowie, którzy obecnie uczestniczą w kursie. 19 kursantów po jego zakończeniu i zdaniu egzaminu wejdzie do służby na początku stycznia 2024 r. Tramwaje Szczecińskie prowadzą obecnie nabór na kolejny kurs, który ma się rozpocząć 4 grudnia br.

   Jeśli szukasz ciekawej pracy powinieneś aplikować na stanowisko motorniczego. Od kandydatów wymagane jest m.in. ukończenie 21 lat i niekaralność. Tramwaje Szczecińskie szukają osób z wysoką kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi, opanowanych i odpowiedzialnych. Firma oferuje m.in. bezpłatny kurs na motorniczego, stabilne zatrudnienie i dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji. Więcej informacji na stronie https://ts.szczecin.pl/strona/kurs-motorniczego-tramwaju-1

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!