Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Szczecin-Podjuchy: Pobicie kierowcy

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Szczecin-Podjuchy: Pobicie kierowcy

   W środę 2 lutego około godziny 19:20 doszło do pobicia kierowcy autobusu linii 85 na ulicy Krzemiennej.

   Mężczyzna zadzwonił do dyspozytora z prośbą o pomoc. Rozmowa urwała się, a w tle słuchać było szarpaninę i krzyki. Na miejsce wezwane zostały odpowiednie służby, a 53-letniego mężczyznę karetka zabrała do szpitala. Firma PKS Szczecin, która jest pracodawcą kierowcy od roku deklaruje w razie potrzeby pomoc psychologa.

   Ze zgłoszeń kierowców i pasażerów wynika, że na terenie pętli Podjuchy Dworzec grupy młodzieży piją alkohol i zachowują się agresywnie i prowokacyjnie w stosunku do kierowców i pasażerów.

   - Zdarzenia maja charakter powtarzający się dlatego zwrócimy się do policji z prośbą o objęcie tej okolicy specjalnym nadzorem - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - Liczymy na podjęcie skutecznych interwencji, mających na celu wyeliminowanie przypadków chuligańskich zachowań.

   Poprzednie zdarzenie związane z pobiciem miało miejsce jesienią, wtedy pobita została motornicza, która zwróciła uwagę pasażerce, aby ta nie trzymała nóg na siedzeniu. Niestety akty agresji, szczególnie tej słownej, to codzienność motorniczych i kierowców.

   Zarówno PKS jak i ZDiTM deklarują pełną współpracę z policją. Liczymy, że szybko uda się odnaleźć sprawców tego barbarzyńskiego zdarzenia.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!