Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Prace na ulicy Szczerbcowej w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Prace na ulicy Szczerbcowej w Szczecinie

   Rozpoczęła się wymiana części kanału ogólnospławnego na ulicy Szczerbcowej. Wykonawca skorzysta z zamknięcia ulicy ze względu na prace innego podmiotu. Po realizacji wszystkich robót ZDiTM ma w planie wymianę nakładki na całym odcinku wyłączonej obecnie z ruchu ulicy.

   Rozpoczynamy roboty budowlane polegające na wymianie odcinka kanału ogólnospławnego o średnicy 300 mm i długości 50 m w ul. Szczerbcowej (od skrzyżowania z ul. Jarowita w kierunku Wałów Chrobrego). Po przeprowadzeniu inspekcji kamerą stwierdzono, że światło istniejącego kanału ogólnospławnego z kamionki jest mocno zawężone i nie nadaje się do przeprowadzenia bezwykopowej renowacji.

   Wykonawca – firma Waste Daniel Jaworski - powinien zrealizować prace do końca miesiąca, tak aby ulica była przejezdna do sierpniowych wydarzeń planowanych w tej części miasta.

    Jednocześnie przypominamy, że ZDITM informował, że w związku z pracami drogowymi od dnia 17.07.2023 do dnia 05.08.2023r. nastąpiło zamknięcie jezdni ulicy Szczerbcowej na odcinku od ul. Jarowita do ul. Wały Chrobrego. Ulegnie zmianie trasa kursowania linii 70 i 90. Od przystanku ,,Starzyńskiego’’ (13912) autobusy pojadą ul. Starzyńskiego – ul. Wawelską – ul. Wały Chrobrego i od przystanku ,,Teatr Współczesny’’ (13811) swoją stałą trasą.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!