Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Powrót trasy do Oslo Gardemoen z linią lotniczą Norwegian

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Powrót trasy do Oslo Gardemoen z linią lotniczą Norwegian

   Na ten moment czekaliśmy aż 26 miesięcy! Po pandemii koronowirusa na nasze lotnisko powróciła linia Norwegian, a wraz z nią loty na główne lotnisko stolicy Norwegii. Pierwszy lot na trasie Oslo – Szczecin – Oslo odbył się 4 czerwca 2022.

   Na pokładzie inauguracyjnego rejsu było aż 172 pasażerów, z czego 37 % stanowili obywatele Norwegii, dla których to przylot na Pomorze Zachodnie był okazją na krótki, kilkudniowy urlop.

   - Fakt, iż tylu Norwegów, po tak długiej przerwie wybrało się inauguracyjnym rejsem do Szczecina cieszy tym bardziej, że przed pandemią ponad połowa pasażerów korzystających z tego połączenia była obywatelami Norwegii, a Pomorze Zachodnie stanowiło dla nich ciekawą alternatywę dla kilkudniowych wypadów urlopowych  - mówi Elwira Borecka z Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów. - Mamy nadzieję, że to połączenie nadal będzie przysparzało naszej branży hotelarskiej dużą ilość turystów z tzw. grupy premium.

   Trasa

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!