Social media

Filtrowanie

Kategorie

    Archiwum

      11°

      Potwierdzone procesje religijne, czyli trudny czwartek dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

      Robert Duchowski

      Robert Duchowski

      Potwierdzone procesje religijne, czyli trudny czwartek dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

      W najbliższy czwartek potwierdzonych zostało prawie 40 procesji. To nie oznacza, że poza wyszczególnionymi przez ZDiTM miejscami utrudnienia nie pojawią się w innych rejonach. Prosimy kierowców o szczególną ostrożność, a najlepiej zaplanowanie podróży tak, aby nie trafić na moment przemarszu. Jednocześnie informujemy, że utrudnienia dotyczyć będą także komunikacji miejskiej.

      08.06.2023 r. w godz. 10:00 – 12:00 odbędzie się procesja główna z okazji „Bożego Ciała”. Trasa procesji: Bogurodzicy – al. Niepodległości – Brama Portowa – Ks. Kard. Wyszyńskiego – Sołtysia – Grodzka – plac katedralny przy Katedrze św. Jakuba – zakończenie procesji (utrudnienia dla linii: 1, 2, 6, 7, 8, 9, 52, 61, 75, 76, 87, 806).

       

      Pozostałe procesje:

       

      1. Parafia pw. Świętej Rodziny od godz: 10:00 – 11:30 (utrudnienia dla linii 87)

      Trasa ulicami: Królowej Korony Polskiej – Monte Casino – Ogińskiego – do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach – Szymanowskiego – Monte Casino – Królowej Korony Polskiej.

      1. Parafia pw. Świętej Trójcy w godz. 10:15 – 11:30 (utrudnienia dla linii 60, 222, 225, 227)

      Trasa ulicami: Szeroka – rondo ks. Piotra Prymy – Misia Wojtka – Żyzna – Żniwna – Szeroka - rondo ks. Piotra Prymy.

      1. Parafia pw. Świętego Krzyża w godz. 10:50 – 13:00

      Trasa ulicami: Wieniawskiego – Syrokomli – Brodzińskiego – Św. S. Kostki – Wieniawskiego.

      1. Parafia pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w godz. 11:00 – 13:00

      Trasa ulicami: Orawska – Legnicka – 9-go Maja – Ruska – Orawska.

      1. Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w godz. 11:15 – 13:00 (utrudnienia dla linii 5, 7, 9, 86)

      Trasa ulicami: Boh. Warszawy – 5-go Lipca – B. Śmiałego – Chodkiewicza – Pocztowa.

      1. Parafia pw. Matki Boskiej Różańcowej od godz. 11:20 (utrudnienia dla linii 53, 60)

      Trasa ulicami: Krakowska – Dworska – Wierzbowa – Chobolańska – Braniborska - Krakowska.

      1. Parafia pw. Św. Józefa oblubieńca NMP w godz. 11:30 – 13:15 (utrudnienia dla linii 11, 12, 53, 806)

      Trasa ulicami: Połabska – Szpitalna – Powstańców Wielkopolskich – Starkiewicza – Boczna.

      1. Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w godz. 11:00 – 13:00 (utrudnienia dla linii 58, 63)

      Trasa ulicami: Nehringa – Kościelna – Nad Odrą.

      Trasa ulicami: Nehringa – Policka – powrót tą samą trasą do kościoła.

      1. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w godz. 11:45 – 13:15 (utrudnienia dla linii 57, 68, 69, 80, 82)

      Trasa ulicami: Księżnej Anastazji – Przyjaciół Żołnierza – Pasterska – Jarogniewa – Barlickiego – Myśliwska – Świętoborzyców – Księżnej Anastazji.

      1. Parafia pw. Św. Stanisława Kostki w godz. 11:50 – 13:15 (utrudnienia dla linii 5, 11, 53, 67)

      Trasa ulicami: Jana Chryzostoma Paska – Parkowa – Malczewskiego – Jana Kazimierza – E. Plater – pl. Matki Teresy z Kalkuty.

      1. Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w godz. 12:00 – 13:00 (utrudnienia dla linii 3, 53, 60)

      Trasa ulicami: Słowackiego – Żupańskiego – Niemierzyńska – Barnima.

      1. Parafia pw. Matki Bolej Bolesnej od godz. 10:30 (utrudnienia dla linii 51, 92)

      Trasa ulicami: Miodowa – Kwiatów Polskich – Wiśniowa – Mokra – Chmurna – Obłoków.

      1. Parafia pw. Św. Mikołaja Biskupa w godz. 12:00 – 13:00 (utrudnienia dla linii 6, 11, 69, 80)

      Trasa ulicami: Golisza – Komuny Paryskiej – Rugiańska– Stalmacha – Lubeckiego.

      1. Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej 12:00 – 13:30 (utrudnienia dla linii 82)

      Trasa ulicami: Słowicza – Szczepowa – Krucza.

      1. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w godz. 11:00 – 12:15 (utrudnienia dla linii 64, 72, 73, 77, 93, C)

      Trasa ulicami: A. Krzywoń – E. Gierczak – Oficerska – Ustki – Mianowskiego.

      1. Parafia pw. Św. Kazimierza w godz. 10:30 – 12:30 (utrudnienia dla linii 3, 80)

      Trasa ulicami: Broniewskiego – Arkońska – Tatrzańska – Wiosny Ludów.

      1. Parafia pw. Bożego Ciała w godz. 12:30 – 14:30 (utrudnienia dla linii 53, 57, 60, 63, 67, 82)

      Trasa ulicami: Staszica – Ofiar Oświęcimia – Św. Cyryla i Metodego – Kazimierza Królewicza.

      1. Parafia pw. Św. Michała Archanioła od godz. 12:30 (utrudnienia dla linii 73, 93)

      Trasa ulicami: Bałtycka – Łowczych – Zawrotna.

      1. Parafia pw. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w godz. 12:00 – 12:50 (utrudnienia dla linii 101)

      Trasa ulicami: Ogrodnicza – Lugardy - Średnia.

      1. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w godz. 13:10 – 15:30 (utrudnienia dla linii 60)

      Trasa ulicami: Okulickiego - Św. Kingi – Wileńska – Wrocławska – Okulickiego – Tarnobrzeska.

      1. Parafia pw. Św. Antoniego z Padwy w godz. 12:30 – 14:30 (utrudnienia dla linii 57, 87, 99)

      Trasa ulicami: Duńska – Jantarowa – Duńska – Szczecińska - Poznańska.

      1. Parafia pw. Świętego Ducha w godz. 13:00 – 14:20 (utrudnienia dla linii 79, 84)

      Trasa ulicami: Młodzieży Polskiej – Jaśminowa – Piechoty – Walecznych – Młodzieży Polskiej.

      1. Parafia pw. Chrystusa Króla w godz. 11:15 – 12:30 (utrudnienia dla linii 63)

      Trasa ulicami: Inwalidzka (wokół placu ks. Henryka Świerkowskiego)

      1. Parafia pw. Niepokalanego Serca N.M.P. w godz. 12:20 – 14:00 (utrudnienia dla linii B, 77, 84)

      Trasa ulicami: Rydla – Łubinowa – Kostki Napierskiego.

      1. Parafia pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika w godz. 11:45 – 13:15 (utrudnienia dla linii 65, 77, 84, B)

      Trasa ulicami: Kolorowych Domów – Fioletowa.

      1. Parafia pw. Św. Cyryla i Metodego w godz. 12:20 – 13:20 (utrudnienia dla linii 243)

      Trasa ulicami: Do Rajkowa – Rajkowo.

      1. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny w godz. 11:00 – 12:30 (utrudnienia dla linii 64)

      Trasa ulicami: Gradowa – Srebrna – Widzewska – Dmowskiego – Mechaniczna – Tokarska.

      1. Parafia pw. Św. Dominika w godz. 11:55 – 14:00

      Trasa ulicami: pl. Ofiar Katynia – Wielkopolska – Mazurska – Śląska – pl. Ofiar Katynia.

      1. Parafia pw. Św. Jadwigi Królowej w godz. 10:45 – 12:00 (utrudnienia dla linii: 54, 72, 73, 79, 84, 93)

      Trasa ulicami: Orla – Niedźwiedzia – Kurza – Ucięta – Owcza.

      Trasa ulicami: pl. Ofiar Katynia – Wielkopolska – Mazurska – Śląska – pl. Ofiar Katynia

      1. Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w godz. 11:00 – 13:00 (utrudnienia dla linii: 53, 806)

      Trasa ulicami: Włościańska – Budziszyńska – Inowrocławska – Budziszyńska – Włościańska.

      1. Parafia pw. Nawiedzenia NMP w godz. 11:00 – 12:30 (utrudnienia dla linii: C, 64, 77, 96)

      Trasa ulicami: Jugosłowiańska – Goleniowska – Kostrzyńska – Tczewska – Nowogardzka – Warmińska – Goleniowska – Bośniacka – Czarnogórska.

      1. Parafia pw. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w godz. 11:30 – 13:00 (utrudnienia dla linii 84)

      Trasa ulicami: Gwarna – Romantyczna – Swojska – Gwarna.

      1. Parafia pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w godz. 10:30 – 12:30 (utrudnienia dla linii 103, 106)

      Trasa ulicami: Jaworowa – Piaszczysta – Pogodna – Majowa – Zegadłowicza.

       

      Bądź na bieżąco!

      Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!