Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Komunikacja miejska po Męskim Graniu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Komunikacja miejska po Męskim Graniu

   Najbliższy weekend to kolejne duże wydarzenie muzyczne. W związku z tym, dla wszystkich uczestników koncertu Męskie Granie przygotowana została dodatkowa komunikacja.

    

   12 i 13 sierpnia uruchomione zostaną dodatkowe kursy komunikacji miejskiej po koncercie:

   • Kursowanie linii tramwajowej 2 zostaje przedłużone do godz. 1:20. Linia kursować będzie od godz. 0:00 co 6 minut. Kursy zjazdowe (od godz. 0:36) będą realizowane naprzemiennie przez pl. Rodła i pl. Kościuszki.

   • W godzinach 23:45–1:30 uruchomiona zostaje dodatkowa linia autobusowa 800 w relacji Os. Bukowe – Os. Słoneczne – Hangarowa – Brama Portowa – Plac Kościuszki (przystanek 10422), z częstotliwością co 5 minut.

   W kierunku pl. Kościuszki obsługiwane będą przystanki: Hangarowa, Basen Górniczy, Wyszyńskiego, Plac Zwycięstwa, Krzywoustego, Plac Kościuszki; w kierunku Os. Bukowego: Basen Górniczy, Hangarowa, Rondo Ułanów Podolskich, Jaśminowa ZUS, Bagienna, Struga Zajezdnia, Wiosenna, Łubinowa, Os. Słoneczne, Rondo Reagana, Kolorowych Domów, Os. Bukowe.

   • Dla linii 2 i 800 od godz. 23:30 do zakończenia kursowania przystanki „Hangarowa” będą funkcjonować jako przystanki stałe.

    

   Jednocześnie informujemy w jaki sposób dostać się na teren imprezy z dworców kolejowych:

   • Dworzec Główny – można dostać się pieszo do Bramy Portowej do tramwajów 2,7,8 i dojechać do przystanku Hangarowa. Z dworca do Bramy Portowej dojeżdżają linie 61,75,87 z przystanku Dworzec Główny (Owocowa)

   • Na Bramie Portowej można też wsiąść w linię B i dojechać do Hangarowej albo linię C i wysiąść na ulicy Przestrzennej na przystaneku Centrum Żeglarskie

   • Dworzec Podjuchy – linia 64 albo 66 – do Jaśminowej ZUS i przesiadka na tramwaj 2,7,8 do ulicy Hangarowej

   • Dąbie Dworzec linia 64 do Jaśminowej ZUS i przesiadka na tramwaj 2,7,8 do ulicy Hangarowej

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!