Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Karambol na ulicy Gdańskiej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Karambol na ulicy Gdańskiej

   W piątek po godzinie 13 doszło do poważnego wypadku na ulicy Gdańskiej w kierunku do centrum miasta. Po zderzeniu kilku samochodów ulica była nieprzejezdna do godziny 13:50. W tej chwili ruch puszczony został jednym pasem.

   Aktualizacja 14:30

   Informujemy, że nadal tworzą się korki na ulicy Gdańskiej w kierunku centrum miasta. Udało się usunąć auto blokujące torowisko. O godzinie 14:25 wznowiony został ruch tramwajowy.

   Jednocześnie przypominamy, że w sprawie stanu i ilości osób poszkodowanych, a także przyczyn karambolu należy kontaktować się z pogotowiem i policją.

   -------------------------------------------------------------------------------------

   Jedno z aut stoi na torowisku. Nie ma możliwości puszczenia tramwaju dwukierunkowego ze względów technicznych związanych z pracami na ulicy Energetyków. Tramwaje w kierunku prawobrzeża puszczone są z Wyszyńskiego do ulicy Ludowej. Na prawobrzeżu kursują na pomiędzy Basenem Górniczym a Turkusową.

   Na wyłączonym z użytku tramwajów odcinku kursuje komunikacja autobusowa zastępcza, a autobusy pospieszne zatrzymują się na wszystkich przystankach.

   Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!