Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Finał prac na ulicy Ruskiej coraz bliżej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Finał prac na ulicy Ruskiej coraz bliżej
   Ruska_1.jpg
   Ruska_2.jpg
   Ruska_3.jpg

   Jeszcze kilkanaście dni i mieszkańcy ulicy Ruskiej będą mogli w pełni korzystać z wyremontowanej jezdni i chodników. Zanim to jednak nastąpi czekają ich dwa dni całkowitego wyłączenia ulicy z ruchu.

   Na  najbliższy tydzień zaplanowane zostało wykonywanie warstwy ścieralnej na ul. Ruskiej na całym przybudowywanym odcinku od Frysztackiej do Orawskiej.

   - W związku z tym we wtorek 19 kwietnia około  godziny 11:00 ulica Ruska  zostanie zupełnie wyłączona z ruchu pojazdów, a utrudnienia potrwają do środy - późnego wieczora - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - Jeśli pogoda pozwoli, ulica będzie przejezdna dla mieszkańców od czwartkowego poranka.

   W ramach zadania zrealizowana została:

   • Przebudowa jezdni,
   • Przebudowa chodników,
   • Przebudowa kolidującego uzbrojenia,
   • Wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
   • Przebudowa sieci wodociągowej. 

   Projekt przewidywał remont nawierzchni jezdni ul. Ruskiej. W ramach prac wykonane zostało poszerzenie chodników z obu stron jezdni do 2,0 m. Na wysokości istniejących garaży również jednia stała się szersza, a trylinkę zastąpiła kostka betonowa.

   Zadanie realizowane wspólnie przez dwóch Zamawiających : ZDiTM i ZWIK  Sp. z o.o. Wykonawca robót budowlanych: MDB Sp. z o.o. podpisał umowę na kwotę 1 387 029,91 zł.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!