Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Będą kolejne tramwaje dwukierunkowe

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Będą kolejne tramwaje dwukierunkowe

   Szczecin jest o krok bliżej do powiększenia taboru o kolejne pojazdy szynowe. Będą to kolejne tramwaje dwukierunkowe, które będą doskonałym uzupełnieniem już posiadanych pojazdów, szczególnie podczas remontów lub przy ograniczonej możliwości utworzenia pętli.

   Postępowanie głoszone zostało przez spółkę Tramwaje Szczecińskie.

   - Przedmiotem podpisanej z wykonawcą umowy ma być dostawa nowych nadwozi, elementów, podzespołów, wyposażenia, części mechanicznych i elektrycznych niezbędnych do montażu tramwajów dwukierunkowych - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie. - Mają one być przegubowe, wieloczłonowe, częściowo niskopodłogowego. Tramwaje będą złożone w Szczecinie przez pracowników spółki.

   Umowa podzielona zostanie na 2 etapy. W pierwszym z nich wykonawca ma 160 dni na dostawę kompletu do montażu pierwszego tramwaju, w drugim łącznie 220 dni od dnia podpisania umowy na dostarczanie elementów do kolejnego. Samo składanie tramwajów to okres około 2 miesięcy.

   Na oferty czekamy do 7 lutego.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!