Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Wymiana nawierzchni na alei Wojska Polskiego coraz bliżej

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Wymiana nawierzchni na alei Wojska Polskiego coraz bliżej

   Koniec z wybojami na najdłuższej ulicy w Szczecinie. Jest szansa, że do końca roku będziemy jeździć po nowej nawierzchni na alei Wojska Polskiego. Do postępowania na remont zgłosił się jeden potencjalny wykonawca i zaproponował kwotę mieszczącą się w zaplanowanym budżecie. Trwa weryfikacja złożonej dokumentacji.

   Przedmiotem postępowania jest wymiana nawierzchni bitumicznej al. Wojska Polskiego na odcinku od zakresu budowy węzła Głębokie do Placu Szarych Szeregów. Prace podzielone zostaną na etapy:

   - odcinek od Węzła Głębokie do Ronda Olszewskiego, dwa kierunki z wyłączeniem jezdni w kierunku ww. ronda od ul. Jarzyńskiego

   - odcinek od ul. Unii Lubelskiej do ronda Olszewskiego kierunek Głębokie.

   - odcinek od ul. Unii Lubelskiej do zakresu przebudowy węzła Łękno w obu kierunkach

   - odcinek Węzeł Łękno - ul. Piotra Skargi - oba kierunki

   - odcinek od ul. Piotra Skargi do Placu Szarych Szeregów- oba kierunki.

   W ramach prac planowana jest wymiana nawierzchni bitumicznej jezdni, chodników, zjazdów i poboczy, regulacja istniejącego uzbrojenia podziemnego, ścinanie poboczy gruntowych i odtworzenie istniejącego oznakowania poziomego jezdni.

   Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 11 489 050,55 zł brutto. Ofertę złożyła firma STRABAG Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, na kwotę 8 954 539,94. Termin wykonania przedmiotu umowy to 120 dni od dnia przekazania terenu budowy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!