Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Torowa rewolucja. Ułatwienie w centrum miasta

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Torowa rewolucja. Ułatwienie w centrum miasta

   Od 1 września łatwiej będzie przejechać przez centrum miasta. Otwieramy skrzyżowanie Wyzwolenia – Malczewskiego – Rayskiego.

   W związku z postępem prac w ramach przebudowy torowisk, od dnia 1.09.2022r wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu. W dalszym ciągu roboty prowadzone będą na odcinku od placu Rodła do Ronda Giedroycia oraz w rejonie Dworca Niebuszewo. Dla kierujących pojazdami wprowadzona zostanie istotna zmiana:

   - otwarte zostanie skrzyżowanie Wyzwolenia – Malczewskiego – Rayskiego, gdzie wprowadzona zostanie docelowa organizacja ruchu wraz z nową sygnalizacją świetlną

   - w ciągu al. Wyzwolenia pomiędzy Rayskiego, a placem Rodła zamknięty zostanie lewy pas ruchu na jedni w kierunku placu Rodła, na jezdni w kierunku Malczewskiego otwarte będą już wszystkie pasy ruchu

   - sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Wyzwolenia – Borysza (wyjazd z C.H. Galaxy) w dalszym ciągu pozostanie wyłączona.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!