Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Szczecińska Kolej Metropolitalna – są oferty w przetargach

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Szczecińska Kolej Metropolitalna – są oferty w przetargach

   Dzisiaj odbyło się otwarcie ofert w przetargach na wykonanie miejskiej części przystanków Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

   Golęcino

   ELBUD Szczecin Sp. z o.o.

   Hangarowa 2

   70-767 Szczecin

   Cena: 6 676 430,53 zł brutto

   Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 4 747 152,97 zł brutto. Oferta będzie analizowana przez komisję przetargową.

    

   Żelechowa

   ELBUD Szczecin Sp. z o.o.

   Hangarowa 2

   70-767 Szczecin

   Cena: 6 283 618,46 zł brutto

   Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 4 232 722,27 zł brutto. Oferta będzie analizowana przez komisję przetargową.

   W przetargu na przystanek Pogodno, nie złożono ofert.

   Zadania obejmują m.in. wykonanie chodników, miejsc postojowych dla samochodów, stojaków na rowery, przebudowę lub budowę fragmentów ulic, modernizację infrastruktury (sieci teletechniczne i energetyczne, kanalizacja deszczowa itp.). Zadania realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, co oznacza, że przyszli wykonawcy oprócz prac budowlanych, będą musieli uzupełnić dokumentację projektową i uzyskać pozwolenia, uzgodnienia i decyzje niezbędne do rozpoczęcia robót budowlanych.

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Zamówienie współfinansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 5.2. Rozwój Transportu Kolejowego poza TEN-T, oś priorytetowa V Rozwój transportu kolejowego w Polsce, pod nazwą: „Budowa węzłów i przystanków przesiadkowych wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu, na liniach kolejowych 273, 351, 401 i 406 w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351. dla projektu pn. „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!