Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   SKM Skolwin Północny (Artyleryjska) – prace zakończone

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   SKM Skolwin Północny (Artyleryjska) – prace zakończone
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (1).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (2).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (3).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (4).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (5).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (6).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (7).jpg
   SKM_SKOLWIN_POLNOCNY_ARTYLERYJSKA (8).jpg

   Szczecińska Kolej Metropolitalna powiększyła się o kolejny fragment zmodernizowanej infrastruktury. Przy ulicy Artyleryjskiej gotowa jest miejska część przystanku Skolwin Północny.

   Prace obejmowały budowę chodników, wjazdu, remont nawierzchni jezdni, montaż elementów małej architektury jak ławka i stojaki rowerowe. W ramach prac dodatkowych poprawiono warunki odwodnienia jezdni.

   Koszt inwestycji to ponad 690 tys. zł brutto. Inwestycję nadzoruje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z .o.o. 

   Zamówienie współfinansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 5.2. Rozwój Transportu Kolejowego poza TEN-T, oś priorytetowa V Rozwój transportu kolejowego w Polsce, pod nazwą: „Budowa węzłów i przystanków przesiadkowych wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu, na liniach kolejowych 273, 351, 401 i 406 w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351. dla projektu pn. „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”. 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!