Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Rozpoczynamy rozruch Fabryki Wody

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Rozpoczynamy rozruch Fabryki Wody
   FABRYKA_WODY (1).JPG
   FABRYKA_WODY (2).JPG
   FABRYKA_WODY (3).JPG
   FABRYKA_WODY (4).JPG
   FABRYKA_WODY (5).JPG
   FABRYKA_WODY (6).JPG
   FABRYKA_WODY (7).JPG
   FABRYKA_WODY (8).JPG
   FABRYKA_WODY (9).JPG
   FABRYKA_WODY (10).JPG
   FABRYKA_WODY (11).JPG

   Wchodzimy w najważniejszy etap inwestycji związanej z budową Aquaparku i Centrum Edukacyjnego. Rozpoczyna się proces odbiorów i rozruchu technologicznego Fabryki Wody.

   Fabryka Wody to bez wątpienia jedna z największych atrakcji jaką, już w najbliższym czasie będzie miał do zaoferowania Szczecin. Nowoczesny Aquapark poprzez baseny, zjeżdżalnie, saunarium oraz strefy rekreacyjno-rozrywkowe zapewni niezapomniane chwile radości, relaksu, adrenaliny i zabawy wszystkim, niezależnie od wieku. Z kolei w Centrum Edukacyjnym gdzie wiedza i rozrywka harmonijnie będą się ze sobą łączyć, odwiedzający zgłębiać będą fascynujący świat nauki o wodzie poprzez interaktywne i manualne wystawy, warsztaty oraz prezentacje edukacyjne. Z dbałością o bezpieczeństwo i komfort odwiedzających, obiekt został starannie zaprojektowany z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości. Teraz nadszedł moment, aby założenia projektowe i realizacyjne zostały należycie sprawdzone.

   Rozruch technologiczny i odbiory – Dlaczego to ważne?

   Tak skomplikowany obiekt, jakim jest Fabryka Wody, musi działać jak w zegarku. Dlatego właśnie w tej fazie inwestycji skupimy się na dokładnych oględzinach oraz optymalizacji wszystkich systemów i urządzeń. Wykonywane będą rygorystyczne testy oraz sprawdzana będzie cała infrastruktura. Podczas odbiorów niezwykle ważna będzie weryfikacja zrealizowanych prac. Jeśli tego będzie wymagać sytuacja, nanoszone będą niezbędne poprawki lub prowadzone będą dodatkowe prace. Wszystko w celu usprawnienia funkcjonalności obiektu. W tym czasie współpracować będziemy z wykonawcą zarówno części rekreacyjnej jak i edukacyjnej, instytucjami oraz wszystkimi innymi podmiotami, aby uzyskać wymagane certyfikaty, atesty oraz pozwolenia umożliwiające ostateczny odbiór. Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów jakości i zgodności z obowiązującymi przepisami.

   Rozruch technologiczny wraz z odbiorami zgodnie z założeniami może potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Ten żmudny etap realizacji inwestycji, będzie kluczowy pod kątem przygotowania całego obiektu do otwarcia.

   Inwestycja powstaje przy ulicy 1 Maja 41. Projekt inwestycji wykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln zł. Wykonawcą wyposażenia Edukatorium jest MAE MULTIMEDIA ART. & EDUCATION SP. Z O.O. Koszt wykonania wystawy to 25,8 mln zł.

   Więcej informacji na:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Zobacz więcej:

   Tak wygląda Fabryka Wody! Prace budowlane dobiegają końca - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Zostań ratownikiem wodnym w Fabryce Wody - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!