Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Przegląd inwestycji i przykre niespodzianki

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Przegląd inwestycji i przykre niespodzianki
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa
   Modra i Koralowa

   Przegląd inwestycji po zrealizowaniu wszystkich robót i oddaniu do użytkowania to jeden z elementów nadzoru inwestorskiego. Zwykła konieczność, czasami jednak przynosząca na usta wiele niecenzuralnych słów.

   Od kilku miesięcy ulica Modra i Koralowa nie jest już placem budowy. Roboty zakończono, wykonawca zszedł z placu budowy, infrastruktura została przekazana w pełni do użytkowania. Choć minęło niewiele czasu, to wiele z elementów nowej ulicy jest już w stanie odbiegającym daleko od dobrego stanu.

   Na prośbę Generalnego Wykonawcy, którym był Strabag Sp. z o.o. odbył się przegląd terenu, który objęty był robotami. Niestety przyniósł on dla oczu wiele przykrych niespodzianek. Najwięcej szkód widać w zakresie nowej zieleni. Porozjeżdżane i zadeptane zieleńce oraz walające się pomiędzy krzewami psie odchody to częsty widok. Komuś ewidentnie też przeszkadzało jedno z wielu nowych drzew, które wraz z palikami zabezpieczającymi zostało prawie wyrwane z gruntu. - mówi Piotr Zieliński rzecznik prasowy Miasta Szczecin ds. inwestycji.

   Uszkodzenia widać też w infrastrukturze drogowej. Słupki wygradzające i zabezpieczające zieleńce przy wjazdach do posesji są poobcierane, a czasami wręcz wyrwane z ziemi i wyrzucone w krzaki.

   Choć inwestycja jest objęta gwarancją, to za takie uszkodzenia niestety może przyjść nam zapłacić wszystkim jako mieszkańcom Szczecina.

   Nadzór nad realizacją sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!