Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Prace przy budowie parkingu przy ul. Dunikowskiego i ul. Milczańskiej na ukończeniu

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Prace przy budowie parkingu przy ul. Dunikowskiego i ul. Milczańskiej na ukończeniu

   Trwają prace wykończeniowe i porządkowe przy budowie parkingu na ul. Dunikowskiego i ul. Milczańskiej w Szczecinie. Wykonawca inwestycji przystępuje także do montażu elementów organizacji ruchu.

    

   Inwestycja objęła przebudowę istniejącego układu komunikacyjnego tak, aby był bezpieczniejszy i bardziej funkcjonalny. Projekt zakłada przebudowę drogi wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi przy ul. Milczańskiej i ul. Dunikowskiego.

   - Powstało tam łącznie 31 miejsc postojowych - prostopadłych i równoległych w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych - informuje Kacper Reszczyński z ZDiTM. 

   Miejsca parkingowe posiadają nawierzchnię z płyt ażurowych. Projektowana jezdnia obsługująca została wykonana z szarej kostki betonowej. Dodatkowo wykonane zostały ciągi piesze.

   Wykonawcą inwestycji jest firma Usługi Transportowo Budowlane - Bernard Baranowski, wartość zadania to 672 342,11 zł brutto.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!