Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Nowe ulice na północy Szczecina

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   To ma być duża zmiana na północy Szczecina. Do 8 sierpnia trwa nabór ofert w przetargu na modernizację układu drogowego.

   W trakcie postępowania wpłynęło już 100 pytań dotyczących specyfikacji i dokumentacji przetargowej. To pierwsza część projektu inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja układu drogowego dzielnicy Północ w Szczecinie - dostosowanie do nowych uwarunkowań społeczno-gospodarczych”.

   Prace budowlane obejmą przebudowę ulic Kredowej, Urlopowej, Ostoi Zagórskiego, budowę nowego odcinka drogi stanowiącego przedłużenie ulicy Czesława Miłosza, budowę skrzyżowania z ruchem okrężnym, budowę chodników i miejsc postojowych, przebudowę i budowę zjazdów publicznych i indywidulanych, budowę i przebudowę sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej, budowę oświetlenia ulicznego, przebudowę kolizyjnych sieci podziemnych (m.in. sieci elektroenergetyczne, gazowe, wodociągowe, teletechniczne), rozbiórkę obiektów kubaturowych, wycinkę drzew i krzewów, wykonanie nasadzeń drzew i krzewów. Przyszły wykonawca będzie miał 18 miesięcy na zrealizowanie kontraktu.

   Zobacz więcej:

   Układ drogowy północ – przetarg trwa - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Ulice na północy Szczecina do przebudowy - uzupełnienie - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!