Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Nowa szkoła przy Kredowej ukończona

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Szkoła przy ulicy Kredowej 1
   Szkoła przy ulicy Kredowej 2
   Szkoła przy ulicy Kredowej 3
   Szkoła przy ulicy Kredowej 4
   Szkoła przy ulicy Kredowej 5
   Szkoła przy ulicy Kredowej 6
   Szkoła przy ulicy Kredowej 7
   Szkoła przy ulicy Kredowej 8
   Szkoła przy ulicy Kredowej 9
   Szkoła przy ulicy Kredowej 10
   Szkoła przy ulicy Kredowej 11
   Szkoła przy ulicy Kredowej 12
   Szkoła przy ulicy Kredowej 13
   Szkoła przy ulicy Kredowej 14
   Szkoła przy ulicy Kredowej 15
   Szkoła przy ulicy Kredowej 16

   Budowa nowego obiektu szkolnego w rejonie ulicy Kredowej zakończona. W najbliższym czasie obiekt zostanie wyposażony w sprzęt w postaci mebli.

   Inwestycja obejmowała budowę trzykondygnacyjnego budynku szkolnego z zespołem sportowym złożonym z hali sportowej z dodatkową salą do gimnastyki korekcyjnej oraz z widownią. Obiekt został  dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

   - Zakończyliśmy budowę nowej szkoły. To Inwestycja z dużym bagażem wyzwań, z którymi jako miasto musieliśmy się mierzyć. Historia za nami. Mamy obiekt nowoczesny, spełniający standardy, który już we wrześniu wypełni się dziećmi. Oby służył wiele lat – mówi Michał Przepiera Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin ds. inwestycji i przedsiębiorczości.

   W części zewnętrznej powstała strefa sportu i rekreacji. Wybudowane zostało boisko do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis), plac zabaw dla najmłodszych dzieci, siłownia. W ramach zagospodarowanie terenu wykonane zostały elementy małej architektury jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Wykonane zostały również nasadzenia zieleni w postaci drzew, krzewów, krzewinek i traw.

   Koszt prac to ok. 70 mln zł brutto. Wykonawcą jest firma Adamietz Sp. z o.o. Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!